K-Rauta Naumanen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
12 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
12 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kaltimontie 4, 80100 Joensuu
puh. 050 311 2020 050 311 2020
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Naumanen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Verkkolaskutusosoite:
Kauko E. Naumanen Oy
K-rauta Naumanen, Joensuu
verkkolaskutusosoite: 003720211913100
välittäjän tunnus: 003708599126
Operaattori: Liaison Technologies

Henkilöstö

Matti Naumanen, kauppias
Rakennustarvike ja LVI
044 425 8620 044 425 8620
Arto Mustonen, rakentajapalvelu
044 425 8685 044 425 8685
arto.mustonen@k-rauta.fi
Tarja Suppola, myymäläpäällikkö
050 311 2047 050 311 2047
tarja.suppola@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
044 425 8650 044 425 8650
Työväline
044 425 8660 044 425 8660
Maire Peltonen, keittiömyynti
050 446 8795 050 446 8795
maire.peltonen@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
044 425 8670 044 425 8670
Noutopiha
044 425 8680 044 425 8680
Ville Parviainen, talomyynti
050 5871 985 050 5871 985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Pasi Manninen, yritysmyynti
050 311 2040 050 311 2040
pasi.manninen@k-rauta.fi
Tuomo Kaskinen, yritysmyynti
044 425 8631 044 425 8631
tuomo.kaskinen@k-rauta.fi
Toni Turunen, yritysmyynti
050 311 2039 050 311 2039
tony.turunen@k-rauta.fi
Jukka Porkka, yritysmyynti
050 364 1686 050 364 1686
jukka.porkka@k-rauta.fi
Esa Sairanen, yritysmyynti
050 401 8378 050 401 8378
esa.sairanen@k-rauta.fi