K-Rauta Naumanen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 12 - 16
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
12 - 16
1.5 (Vappupäivä)
12 - 16

Yhteystiedot

Kaltimontie 4, 80100 Joensuu
puh. 050 311 2020
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Naumanen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Verkkolaskutusosoite:
Kauko E. Naumanen Oy
K-rauta Naumanen, Joensuu
verkkolaskutusosoite: 003720211913
välittäjän tunnus: 003708599126
Operaattori: Liaison Technologies

Paperiset laskut:
Kauko E. Naumanen Oy
K-rauta Naumanen, Joensuu
PL 126
40011 Heeros Palvelut

Henkilöstö

Matti Naumanen, kauppias
Rakennustarvike ja LVI
044 425 8620
Arto Mustonen, rakentajapalvelu
044 425 8685
arto.mustonen@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
044 425 8650
Työväline
044 425 8660
Keittiömyynti
044 425 8640
Piha ja puutarha
044 425 8670
Noutopiha
044 425 8680
Antti Parviainen, talomyynti
040 7793 910
antti.parviainen@k-rauta.fi
Jani Reinikainen, yritysmyynti, rakennustarvike
050 401 8378
jani.reinikainen@k-rauta.fi
Pasi Manninen, yritysmyynti, rakennustarvike
050 311 2040
pasi.manninen@k-rauta.fi
Tuomo Kaskinen, yritysmyynti, rakennustarvike
044 425 8631
tuomo.kaskinen@k-rauta.fi
Toni Turunen, yritysmyynti, sisustus
050 311 2039
tony.turunen@k-rauta.fi
Jukka Porkka, yritysmyynti, sisustus
050 364 1686
jukka.porkka@k-rauta.fi