K-Rauta K-maatalous Nivala

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

T&T Reinikainen Oy

Yhteystiedot

Hanketie 4, 85500 Nivala
puh. (08) 445 8500
fax (08) 440 615Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Nivala Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Topias Reinikainen, kauppias
topias.reinikainen@k-rauta.fi
Tuomas Reinikainen, kauppias
tuomas.reinikainen@k-maatalous.fi
Timo Vähäsöyrinki, myymäläpäällikkö, Yritysmyynti
044-5458522
timo.vahasoyrinki@k-rauta.fi
Minna Viitala, Sisustus
044-5458225
minna.viitala@k-rauta.fi
Janne Räsänen, Sisustus
044-5458533
janne.rasanen@k-rauta.fi
Petri Jokitalo, Rakennustarvike, Yritysmyynti
044-5458561
petri.jokitalo@k-rauta.fi
Aaro Juola, Rakennustarvike
044-5458551
aaro.juola@k-rauta.fi
Ilpo Halmetoja, Pienrauta
044-5458541
ilpo.halmetoja@k-rauta.fi
Mika Huokuniemi, Pienkoneet
044-5458532
Mika.huokuniemi@k-rauta.fi
Ari Jylkkä, Varasto
044-5923970
Marja-Leena Palo, Konttori
044-5458543
Tuomas Reinikainen, Maatalousmyynti, Työkoneet
044-5458547
Juha Kostekivi, Viljakauppa, Maatalousmyynti
044-5458233
juha.kostekivi@k-maatalous.fi
Juha Vähäsöyrinki, Maatalousmyynti, Tuotantotarvikkeet
044-5458000
Haapajärvi: Juha Koukkula
044-5458542
Haapajärvi: Keijo Somero
044-5458228
Haapajärvi: Risto Nurmenniemi
044-5923964
Haapajärvi: Sonja Tervamäki
044-5458227
Reisjärvi: Topias Reinikainen
044-5458571
Reisjärvi: Ilpo Laakso
044-5923962
Reisjärvi: Markku Rantala
044-5458226