K-Rauta Nivala

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8:30 - 14
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8:30 - 14
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

T&T Reinikainen Oy

Yhteystiedot

Hanketie 4, 85500 Nivala
puh. (08) 445 8500 (08) 445 8500
fax (08) 440 615Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Nivala Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Nivala

Henkilöstö

Topias Reinikainen, kauppias
topias.reinikainen@k-rauta.fi
Tuomas Reinikainen, kauppias
tuomas.reinikainen@k-maatalous.fi
Timo Vähäsöyrinki, myymäläpäällikkö, Yritysmyynti
044-5458522 044-5458522
timo.vahasoyrinki@k-rauta.fi
Minna Viitala, Sisustus
044-5458225 044-5458225
minna.viitala@k-rauta.fi
Janne Räsänen, Sisustus
044-5458533 044-5458533
janne.rasanen@k-rauta.fi
Torsti Parkkila, LVI & Asennuspalvelu
044-9944051 044-9944051
torsti.parkkila@k-rauta.fi
Aaro Juola, Rakennustarvike
044-5458551 044-5458551
aaro.juola@k-rauta.fi
Ilpo Halmetoja, Pienrauta
044-5458541 044-5458541
ilpo.halmetoja@k-rauta.fi
Marko Mäki, LVI-myynti
041 730 1884 041 730 1884
marko.maki@k-rauta.fi
Ari Jylkkä, Varasto
044-5923970 044-5923970
Mika Huokuniemi, Pienkoneet
044-5458532 044-5458532
Mika.huokuniemi@k-rauta.fi
Marja-Leena Palo, Konttori
044-5458543 044-5458543
Lasse Viljamaa, LVI-asentaja
044 545 8753 044 545 8753