K-Rauta Nummela

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko
7 - 19
Torstai
7 - 19
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Papulintie 3, 03100 Nummela
puh. (+358) 44 700 6601
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Nummela Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petri Lappalainen, Kauppias
(+358) 50 559 1353
Jami Laine, Myymäläpäällikkö
(+358) 44 700 6699
jami.laine@k-rauta.fi
Antti Einesalo, Rakennustarvike
(+358) 44 711 6565
antti.einesalo@k-rauta.fi
Milla Halonen, Sisustus
(+358) 44 711 6553
milla.halonen@k-rauta.fi
Satu Lehtiranta, Puutarha ja Kassa
(+358) 44 711 6552
satu.lehtiranta@k-rauta.fi
Iiro Rahikainen, Ulkomyymälä
(+358) 44 711 6554
iiro.rahikainen@k-rauta.fi
Timo Vuorivaara, Ulkomyymälä
(+358) 44 711 6551
timo.vuorivaara@k-rauta.fi
Petteri Lehtomäki, Ammattiasiakasmyynti
(+358) 44 711 6558
petteri.lehtomaki@k-rauta.fi