K-Rauta Ojan Rauta Kalajoki

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 18
Tiistai
8 - 18
Keskiviikko
8 - 18
Torstai
8 - 18
Perjantai (Itsenäisyyspäivä)
Suljettu
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 18
Tiistai
8 - 18
Keskiviikko
8 - 18
Torstai
8 - 18
Perjantai (Itsenäisyyspäivä)
Suljettu
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Merenojantie 4, 85100 Kalajoki
puh. 044 799 7300 044 799 7300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta Kalajoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Aukioloajat Yritysmyynti
ma-pe 7-16

Aukioloajat Lantmännen Agro Ojan Rauta 
ma-pe 8-17, la 9-16 (touko-kesäkuussa)

Katso myös: Lantmännen Agro Kalajoki

Seuraa meitä somessa!
Facebook: KRautaOjanrautaKalajoki
Instagram:@ojanrautakalajoki
Twitter: @ojanrauta

Henkilöstö

Simo Niva, Rakennustarvike
044 7997329 044 7997329
simo.niva@k-rauta.fi
Juha Suni, Työvälineet, pienrauta ja sisustus
044 7997318 044 7997318
juha.suni@k-rauta.fi
Pasi Nikupaavo, LVI
044 7997316 044 7997316
pasi.nikupaavo@k-rauta.fi
Tiia Hukka, Rakennustarvike
044 7997215 044 7997215
Tiia.hukka@k-rauta.fi
Teemu Isotalus, Rakennustarvike
0447997330 0447997330
teemu.isotalus@k-rauta.fi
Jenni Toivonen, Sisustus ja puutarha
044 7997361 044 7997361
jenni.toivonen@k-rauta.fi
Alexsandra Lilja, Yritysmyynti
044 7997320 044 7997320
alexsandra.lilja@k-rauta.fi
Hannu Junnikkala, Kassa
044 7997322 044 7997322
hannu.junnikkala@k-rauta.fi
Marja-Kaisa Siipola, Kassa
044 7997300 044 7997300
marja-kaisa.siipola@k-rauta.fi
Heikki Hietala, Varasto
044 7997359 044 7997359
heikki.hietala@k-rauta.fi
Marko Hiitola, Varasto
044 7997358 044 7997358
marko.hiitola@k-rauta.fi
Puutarhamyymälä
044 7997337 044 7997337
Markus Kaattari, Maatalous, myyntipäällikkö
044 7997383 044 7997383
markus.kaattari@k-maatalous.fi
Esa Sipilä, Maatalous
044 7997380 044 7997380
esa.sipila@k-maatalous.fi
Esa Nuorala, Maatalous
044 7997382 044 7997382
esa.nuorala@k-maatalous.fi
Katja Kalliomäki, Konttori
044 7997314 044 7997314
konttori.kalajoki@k-rauta.fi
Saku Sorvari, Myymäläpäällikkö ja yritysmyynti
044 7997234 044 7997234
saku.sorvari@k-rauta.fi
Taru Junttila, talouspäällikkö
044 7997272 044 7997272
taru.junttila@k-rauta.fi
Rami Suorsa, Talomyynti ja Tulikivi
040 5028568 040 5028568
rami.suorsa@ojanrauta.com