K-Rauta Ojan Rauta, Kalajoki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
12 - 16

Yhteystiedot

Merenojantie 4, 85100 Kalajoki
puh. 044 799 7300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta, Kalajoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Timo Palokangas, Yritysmyynti
044 7997320
timo.palokangas@k-rauta.fi
Niva Simo, Rakennustarvike
044 7997329
niva.simo@k-rauta.fi
Juha Suni, Työvälineet ja pienrauta
044 7997318
juha.suni@k-rauta.fi
Pasi Nikupaavo, LVI
044 7997316
pasi.nikupaavo@k-rauta.fi
Satu Junttila, Sisustus
044 7997330
satu.junttila@k-rauta.fi
Jouni Ahonen, Rakennustarvike
044 7997215
jouni.ahonen@k-rauta.fi
Jenni Toivonen, Sisustus ja puutarha
044 7997361
jenni.toivonen@k-rauta.fi
Hannu Junnikkala, Kassa
044 7997322
hannu.junnikkala@k-rauta.fi
Marja-Kaisa Siipola, Kassa
044 7997300
marja-kaisa.siipola@k-rauta.fi
Heikki Hietala, Varasto
044 7997359
heikki.hietala@k-rauta.fi
Marko Hiitola, Varasto
044 7997358
marko.hiitola@k-rauta.fi
Puutarhamyymälä
044 7997337
Markus Kaattari, Maatalous, myyntipäällikkö
044 7997383
markus.kaattari@k-maatalous.fi
Esa Sipilä, Maatalous
044 7997380
esa.sipila@k-maatalous.fi
Esa Nuorala, Maatalous
044 7997382
esa.nuorala@k-maatalous.fi
Katja Kalliomäki, Konttori
044 7997314
konttori.kalajoki@k-rauta.fi
Antti-Jussi Toivonen, Myymäläpäällikkö
044 7997233
antti-jussi.toivonen@k-rauta.fi
Taru Junttila, talouspäällikkö
044 7997272
taru.junttila@k-rauta.fi