K-Rauta Ojan Rauta, Kempele

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16
24.12 (Joulu)
Suljettu
25.12 (Joulu)
Suljettu
26.12 (Joulu)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16
24.12 (Joulu)
Suljettu
25.12 (Joulu)
Suljettu
26.12 (Joulu)
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai
7 - 16
Tiistai
7 - 16
Keskiviikko
7 - 16
Torstai
7 - 16
Perjantai
7 - 15
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Joulu)
Suljettu
25.12 (Joulu)
Suljettu
26.12 (Joulu)
Suljettu

Yhteystiedot

Myllytie 2, 90450 Kempele
puh. 044 7997 400 044 7997 400
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta, Kempele Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Seuraa meitä somessa!
Facebook: KRautaOjanrautaKempele
Instagram:@ojanrauta
Twitter: @ojanrauta

Henkilöstö

Janne Pesälä, myymäläpäällikkö
044 799 7623 044 799 7623
janne.pesala@k-rauta.fi
Tarja Lehtomäki, Keskus
044 7997400 044 7997400
tarja.lehtomaki@k-rauta.fi
Tuula Vuorenmaa, Keskus
044 7997401 044 7997401
tuula.vuorenmaa@k-rauta.fi
Kati Kotila, Keskus
044 7997402 044 7997402
kati.kotila@k-rauta.fi
Antti Partala, Rakennustarvike
044 7997416 044 7997416
antti.partala@k-rauta.fi
Pekka Artto, Rakennustarvike
044 7997445 044 7997445
pekka.artto@k-rauta.fi
Marko Koivunen, Rakennustarvike
044 7997453 044 7997453
marko.koivunen@k-rauta.fi
Jari Holappa, Rakennustarvike
044 7997451 044 7997451
jari.holappa@k-rauta.fi
Samuel Mäkelä, rakennustarvike
044 7997 444 044 7997 444
samuel.makela@k-rauta.fi
Markku Kantola, Rakennustarvike, Ostaja
044 7997420 044 7997420
markku.kantola@k-rauta.fi
Jaana Henriksson, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997433 044 7997433
jaana.henriksson@k-rauta.fi
Elena Kovtoun, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997415 044 7997415
elena.kovtoun@k-rauta.fi
Pekka Piippo, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997434 044 7997434
pekka.piippo@k-rauta.fi
Marjo Leinonen, Rakennustarvike, työväline
044 7997427 044 7997427
marjo.leinonen@k-rauta.fi
Tiina Ojala, Sisustus, työväline
044 7997419 044 7997419
tiina.ojala@k-rauta.fi
Anu Rautio,  Sisustussuunnittelu, yritysmyynti
044 7997439 044 7997439
anu.rautio@k-rauta.fi
Tapani Mällinen, Sisustus, työväline, puutarha, Osastopäällikkö
044 7997424 044 7997424
tapani.mallinen@k-rauta.fi
Sami Hämäläinen, Varasto
044 7997457 044 7997457
sami.hamalainen@k-rauta.fi
Voitto Moilanen, Varasto
044 7997462 044 7997462
voitto.moilanen@rautia.fi
Hannu Pernu, Varasto
044 7997463 044 7997463
hannu.pernu@k-rauta.fi
Antti Karinen, Varasto
044 7997464 044 7997464
antti.karinen@k-rauta.fi
Tapio Partanen, Varasto, Sisävarasto
044 7997414 044 7997414
tapio.partanen@k-rauta.fi
Marko Karvinen, Varasto, Sisävarasto
044 7997459 044 7997459
marko.karvinen@k-rauta.fi
Sakari Tasanto, Varasto, varastopäällikkö
044 7997442 044 7997442
sakari.tasanto@k-rauta.fi
Jarno Marttila, Varasto, logistiikkapäällikkö
044 7997458 044 7997458
jarno.marttila@k-rauta.fi
Harri Appelgren, Yritysmyynti
044 7997430 044 7997430
harri.appelgren@k-rauta.fi
Esko Piipponen, Yritysmyynti
044 7997432 044 7997432
esko.piipponen@k-rauta.fi
Marko Sarkkinen, Yritysmyynti
044 7997446 044 7997446
marko.sarkkinen@k-rauta.fi
Pekka Karjalainen, Yritysmyynti
044 7997418 044 7997418
pekka.karjalainen@k-rauta.fi
Antti-Jussi Toivonen, Myyntipäällikkö, yritysmyynti
044 7997233 044 7997233
antti-jussi.toivonen@k-rauta.fi
Heino Pääkkö, Keittiömyynti
040 9140922 040 9140922
heino.paakko@petrakeittiot.fi
Rami Suorsa, Talomyynti ja Tulikivi
040 5028568 040 5028568
rami.suorsa@ojanrauta.com