K-Rauta Ojan Rauta, Kempele

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16
1.5 (Vappu)
12 - 16

Yhteystiedot

Myllytie 2, 90450 Kempele
puh. 044 7997 400
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta, Kempele Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Janne Pesälä, myymäläpäällikkö
044 799 7623
janne.pesala@k-rauta.fi
Tarja Lehtomäki, Keskus
044 7997400
tarja.lehtomaki@k-rauta.fi
Tuula Vuorenmaa, Keskus
044 7997401
tuula.vuorenmaa@k-rauta.fi
Kati Kotila, Keskus
044 7997402
kati.kotila@k-rauta.fi
Antti Partala, Rakennustarvike
044 7997416
anttila.partala@k-rauta.fi
Pekka Artto, Rakennustarvike
044 7997445
pekka.artto@k-rauta.fi
Marko Koivunen, Rakennustarvike
044 7997453
marko.koivunen@k-rauta.fi
Jari Holappa, Rakennustarvike
044 7997451
jari.holappa@k-rauta.fi
Samuel Mäkelä, rakennustarvike
044 7997 444
samuel.makela@k-rauta.fi
Markku Kantola, Rakennustarvike, osastopäällikkö
044 7997420
markku.kantola@k-rauta.fi
Jaana Henriksson, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997433
jaana.henriksson@k-rauta.fi
Kreetta Savolainen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997441
kreetta.savolainen@k-rauta.fi
Elena Kovtoun, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997415
elena.kovtoun@k-rauta.fi
Pekka Piippo, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997434
pekka.piippo@k-rauta.fi
Tiina Ojala, Sisustus, työväline
044 7997419
tiina.ojala@k-rauta.fi
Anu Rautio, Sisustus, työväline, puutarha, Sisustussuunnittelu
044 7997439
anu.rautio@k-rauta.fi
Tapani Mällinen, Sisustus, työväline, puutarha, Osastopäällikkö
044 7997424
tapani.mallinen@k-rauta.fi
Sami Hämäläinen, Varasto
044 7997457
sami.hamalainen@k-rauta.fi
Voitto Moilanen, Varasto
044 7997462
voitto.moilanen@rautia.fi
Hannu Pernu, Varasto
044 7997463
hannu.pernu@k-rauta.fi
Antti Karinen, Varasto
044 7997464
antti.karinen@k-rauta.fi
Tapio Partanen, Varasto, Sisävarasto
044 7997414
tapio.partanen@k-rauta.fi
Marko Karvinen, Varasto, Sisävarasto
044 7997459
marko.karvinen@k-rauta.fi
Jarmo Pekkala, Varasto, varastopäällikkö
044 7997466
jarmo.pekkala@k-rauta.fi
Jarno Marttila, Varasto, logistiikkapäällikkö
044 7997458
jarno.marttila@k-rauta.fi
Harri Appelgren, Yritysmyynti
044 7997430
harri.appelgren@k-rauta.fi
Kalle Parkkila, Yritysmyynti
044 7997418
kalle.parkkila@k-rauta.fi
Jaakko Kynsijärvi, Yritysmyynti
044 7997631
jaakko.kynsijarvi@k-rauta.fi
Päivi Tykkyläinen, Yritysmyynti, myyntiassistentti
044 7997471
paivi.tykkylainen@k-rauta.fi
Rami Karhumaa, Yritysmyynti, myyntipäällikkö
044 7997429
rami.karhumaa@k-rauta.fi
Marko Sarkkinen, Yritysmyynti
044 7997446
marko.sarkkinen@k-rauta.fi