K-Rauta Ojan Rauta Oulainen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai
8 - 18
Tiistai
8 - 18
Keskiviikko
8 - 18
Torstai
8 - 18
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Sunnuntai (Juhannusaatto)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai
8 - 18
Tiistai
8 - 18
Keskiviikko
8 - 18
Torstai
8 - 18
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Sunnuntai (Juhannusaatto)
Suljettu

Yhteystiedot

Nurmelankatu 4, 86300 Oulainen
puh. 044 7997 200 044 7997 200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta Oulainen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Katso myös: Lantmännen Agro Oulainen

Henkilöstö

Kukko Simo, Myymäläpäällikkö
044 7997323 044 7997323
simo.kukko@k-rauta.fi
Heinula Virpi, Kassa
044 7997200 044 7997200
virpi.heinula@k-rauta.fi
Saari Risto, Rakennustarvike, LVI
044 7997201 044 7997201
risto.saari@k-rauta.fi
Haasiomäki Matti, Pienrauta
044 7997218 044 7997218
matti.haasiomaki@k-rauta.fi
Harju Kari-Pekka, Sisustus ja työvälineet
044 7997220 044 7997220
kari-pekka.harjun@k-rauta.fi
Keskitalo Pentti, Rakennustarvike ja LVI
044 7997221 044 7997221
pentti.keskitalo@k-rauta.fi
Koski Tiina, Sisustus ja työväline
044 7997225 044 7997225
tiina.koski@k-rauta.fi
Satu Matero, Puutarha
044 7997222 044 7997222
satu.matero@k-rauta.fi
Ikkala Sami, Varasto
044 7997258 044 7997258
sami.ikkala@k-rauta.fi
Häkkilä Jarmo, Varasto
044 7997259 044 7997259
jarmo.hakkila@k-rauta.fi
Häkkilä Timo, Maatalous
044 7997282 044 7997282
timo.hakkila@k-maatalous.fi
Heikura Tuomo, Maatalous
044 7997281 044 7997281
tuomo.heikura@k-maatalous.fi
Saku Sorvari, Yritysmyynti
044 7997234 044 7997234
saku.sorvari@k-rauta.fi
Junttila Taru, Talouspäällikkö
044 7997272 044 7997272
taru.junttila@k-rauta.fi