K-Rauta Ojan Rauta Oulainen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Joulu)
Suljettu
25.12 (Joulu)
Suljettu
26.12 (Joulu)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Joulu)
Suljettu
25.12 (Joulu)
Suljettu
26.12 (Joulu)
Suljettu

Yhteystiedot

Nurmelankatu 4, 86300 Oulainen
puh. 044 7997 200 044 7997 200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta Oulainen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Katso myös: Lantmännen Agro Oulainen

Seuraa meitä somessa!
Facebook: KRautaOjanrautaOulainen
Instagram:@ojanrauta
Twitter: @ojanrauta

Henkilöstö

Kukko Simo, Myymäläpäällikkö ja yritysmyynti
044 7997323 044 7997323
simo.kukko@k-rauta.fi
Heinula Virpi, Kassa
044 7997200 044 7997200
virpi.heinula@k-rauta.fi
Haasiomäki Matti, Rakennustarvike ja pienrauta
044 7997218 044 7997218
matti.haasiomaki@k-rauta.fi
Harju Kari-Pekka, Rakennustarvike ja työvälineet
044 7997220 044 7997220
kari-pekka.harjun@k-rauta.fi
Keskitalo Pentti, Rakennustarvike ja sisustus
044 7997221 044 7997221
pentti.keskitalo@k-rauta.fi
Suvi Torkkeli, Sisustus
044 7997225 044 7997225
suvi.torkkeli@k-rauta.fi
Satu Matero, Puutarha
044 7997222 044 7997222
satu.matero@k-rauta.fi
Risto Saari, Yritysmyynti
044 7997201 044 7997201
risto.saari@k-rauta.fi
Antti-Jussi Toivonen, Myyntipäällikkö, yritysmyynti
044 7997233 044 7997233
antti-jussi.toivonen@k-rauta.fi
Ikkala Sami, Varasto
044 7997258 044 7997258
sami.ikkala@k-rauta.fi
Häkkilä Jarmo, Varasto
044 7997259 044 7997259
jarmo.hakkila@k-rauta.fi
Heino Pääkkö, Keittiömyynti
040 9140922 040 9140922
heino.paakko@petrakeittiot.fi
Häkkilä Timo, Maatalous
044 7997282 044 7997282
timo.hakkila@k-maatalous.fi
Junttila Taru, Talouspäällikkö
044 7997272 044 7997272
taru.junttila@k-rauta.fi