K-Rauta Ojan Rauta, Oulainen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Nurmelankatu 4, 86300 Oulainen
puh. 044 7997 200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta, Oulainen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kukko Simo, Myymäläpäällikkö
044 7997323
simo.kukko@k-rauta.fi
Lind Sari, Kassa
044 7997216
sari.lind@k-rauta.fi
Saari Risto, Rakennustarvike, LVI
044 7997201
risto.saari@k-rauta.fi
Haasiomäki Matti, Pienrauta
044 7997218
matti.haasiomaki@k-rauta.fi
Harju Kari-Pekka, Työvälineet
044 7997220
kari-pekka.harjun@k-rauta.fi
Keskitalo Pentti, Sisustus
044 7997221
pentti.keskitalo@k-rauta.fi
Torkkeli Suvi, Sisustus
044 7997214
suvi.torkkeli@k-rauta.fi
Koski Tiina, Sisustus, kassa
044 7997225
tiina.koski@k-rauta.fi
Ikkala Sami, Varasto
044 7997258
sami.ikkala@k-rauta.fi
Häkkilä Jarmo, Varasto
044 7997259
jarmo.hakkila@k-rauta.fi
Hellman Erkki, Maatalous
044 7997280
erkki.hellman@k-maatalous.fi
Häkkilä Timo, Maatalous
044 7997282
timo.hakkila@k-maatalous.fi
Junttila Taru, Talouspäällikkö
044 7997272
taru.junttila@k-rauta.fi
Saku Sorvari, Yritysmyynti
044 7997234
saku.sorvari@k-rauta.fi