K-Rauta Ojan Rauta, Rusko

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16

Yhteystiedot

Tapsitie 5, 90620 Oulu
puh. 044 799 7600 044 799 7600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta, Rusko Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Matti Kustula, Myymäläpäällikkö
044 7997650 044 7997650
matti.kustula@k-rauta.fi
Laskutus- ja rahoitusasiat
044 7997624 044 7997624
konttori.oulu@ojanrauta.com
Pääkassa, puhelinvaihde
044 7997600 044 7997600
Niko Airio, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997638 044 7997638
niko.airio@k-rauta.fi
Anniina Meriläinen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997626 044 7997626
anniina.merilainen@k-rauta.fi
Miia Telkkälä, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997636 044 7997636
miia.telkkala@k-rauta.fi
Sara Nikupeteri, Sisustus, työväline
044 7997635 044 7997635
sara.nikupeteri@k-rauta.fi
Laura Jarva, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997603 044 7997603
laura.jarva@k-rauta.fi
Eija Tolonen, Sisustus, puutarha, sähkö
044 7997629 044 7997629
eija.tolonen@k-rauta.fi
Veli-Pekka Nikupeteri, Rakennustarvike
044 7997611 044 7997611
veli-pekka.nikupeteri@k-rauta.fi
Jari Heiskanen, Rakennustarvike
044 7997612 044 7997612
jari.heiskanen@k-rauta.fi
Sisko Tauriainen, Rakennustarvike
044 7997613 044 7997613
sisko.tauriainen@k-rauta.fi
Mika Impiö, Rakennustarvike
044 7997614 044 7997614
mika.impio@k-rauta.fi
Jaakko Kynsijärvi, Yritysmyynti
044 7997631 044 7997631
jaakko.kynsijarvi@k-rauta.fi
Harri Appelgren, Yritysmyynti
044 7997430 044 7997430
harri.appelgren@k-rauta.fi
Tuomo Heinonen, Yritysmyynti
044 7997630 044 7997630
tuomo.heinonen@k-rauta.fi
Marko Sarkkinen, Yritysmyynti
044 7997446 044 7997446
marko.sarkkinen@k-rauta.fi
Kalle Parkkila, Yritysmyynti
044 7997418 044 7997418
kalle.parkkila@k-rauta.fi
Rami Karhumaa, Yritysmyynti, Myyntipäällikkö
044 7997429 044 7997429
rami.karhumaa@k-rauta.fi
Jarmo Pekkala, Varasto, Varastopäällikkö
044 7997648 044 7997648
jarmo.pekkala@k-rauta.fi
Vitali Barinov, Varasto
044 7997627 044 7997627
vitali.barinov@k-rauta.fi
Konstantin Kovtoun, Varasto
044 7997648 044 7997648
konstantin.kovtoun@k-rauta.fi