K-Rauta Ojan Rauta, Rusko

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko
7 - 19
Torstai (Helatorstai)
12 - 16
Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16

Yhteystiedot

Tapsitie 5, 90620 Oulu
puh. 044 799 7600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ojan Rauta, Rusko Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Matti Kustula, Myymäläpäällikkö
044 7997650
matti.kustula@k-rauta.fi
Pääkassa, puhelinvaihde
044 7997600
044 7997601, 044 7997602
Niko Airio, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997638
niko.airio@k-rauta.fi
Anniina Meriläinen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997626
anniina.merilainen@k-rauta.fi
Miia Telkkälä, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997636
miia.telkkala@k-rauta.fi
Laura Jarva, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997603
laura.jarva@k-rauta.fi
Eija Tolonen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997629
eija.tolonen@k-rauta.fi
Veli-Pekka Nikupeteri, Rakennustarvike
044 7997611
veli-pekka.nikupeteri@k-rauta.fi
Jari Heiskanen, Rakennustarvike
044 7997612
jari.heiskanen@k-rauta.fi
Sisko Tauriainen, Rakennustarvike
044 7997613
sisko.tauriainen@k-rauta.fi
Jaakko Holappa, Rakennustarvike
044 7997610
jaakko.holappa@k-rauta.fi
Jaakko Kynsijärvi, Yritysmyynti
044 7997631
jaakko.kynsijarvi@k-rauta.fi
Harri Appelgren, Yritysmyynti
044 7997430
harri.appelgren@k-rauta.fi
Tuomo Heinonen, Yritysmyynti
044 7997630
tuomo.heinonen@k-rauta.fi
Marko Sarkkinen, Yritysmyynti
044 7997446
marko.sarkkinen@k-rauta.fi
Kalle Parkkila, Yritysmyynti
044 7997418
kalle.parkkila@k-rauta.fi
Rami Karhumaa, Yritysmyynti, Myyntipäällikkö
044 7997429
rami.karhumaa@k-rauta.fi
Jarmo Pekkala, Varasto, Varastopäällikkö
044 7997648
jarmo.pekkala@k-rauta.fi
Vitali Barinov, Varasto
044 7997627
vitali.barinov@k-rauta.fi
Konstantin Kovtoun, Varasto
044 7997648
konstantin.kovtoun@k-rauta.fi