K-Rauta Pietarsaari

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Fabriksgatan 1, 68600 Jakobstad / Pietarsaari
puh. 020 743 0571 020 743 0571
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Pietarsaari Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Anders Byggmästar
yritysmyynti/ företagsförsäljning yritysmyynti/ företagsförsäljning
040 825 9862
anders.byggmastar@k-rauta.fi
Cenneth Nordling
yritysmyynti/ företagsförsäljning, rakennustarvike/byggvaror yritysmyynti/ företagsförsäljning, rakennustarvike/byggvaror
040 829 7551
cenneth.nordling@k-rauta.fi
Jan Svenlin
rakennustarvike/ byggvaror, työväline/verktyg rakennustarvike/ byggvaror, työväline/verktyg
040 829 7833
jan.svenlin@k-rauta.fi
Roy Krook
LVI / VVS, rakennustarvike/byggvaror, takat/spisar LVI / VVS, rakennustarvike/byggvaror, takat/spisar
040 158 8189
roy.krook@k-rauta.fi
Hanna Björklund
sisustus/inredning, keittiö/kök sisustus/inredning, keittiö/kök
040 568 7426
hanna.bjorklund@k-rauta.fi
Pernilla Norrman
sisustus/inredning, keittiö/kök sisustus/inredning, keittiö/kök
040 829 7666
pernilla.norrman@k-rauta.fi
Pamela Vikström
sisustus/inredning, työvaatteet/arbetskläder, valaistus/belysning sisustus/inredning, työvaatteet/arbetskläder, valaistus/belysning
040 536 9591  ons-to/ke-to
pamela.vikstrom@k-rauta.fi
Hanna Samanen
puutarha/trädgård, kassa puutarha/trädgård, kassa
040 684 2115
hanna.samanen@k-rauta.fi
Nina Rimmi
puutarha/trädgård, kassa puutarha/trädgård, kassa
040 682 7864
nina.rimmi@k-rauta.fi
Markus Tallgård
varasto/lager varasto/lager
040 829 9595
Tommy Björk
varasto/lager varasto/lager
040 841 2607
Kalevi Hakola
varasto/lager varasto/lager
040 841 4133
Thomas Biskop
kauppias/köpman kauppias/köpman
0500 863 909
thomas.biskop@k-rauta.fi
Sara Hallbäck
konttori/kontor konttori/kontor
040 841 2605
sara.hallback@k-rauta.fi
Peter Wik
talomyyjä/husförsäljare talomyyjä/husförsäljare
050 465 6567
peter.wik@k-rauta.fi