K-Rauta Porvoo

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
11 - 16
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
11 - 16
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu

Yhteystiedot

Ratsumestarinkatu 3, 06100 Porvoo
puh. puh. 019 534 300 puh. 019 534 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Porvoo Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Huom!

Noutopiha suljetaan 15min ennen kaupan sulkeutumista.

Henkilöstö

K-RAUTA PORVOO VAIHDE
019 534 300 019 534 300
info.porvoo@k-rauta.fi
NOUTOPIHA
019 534 3046 019 534 3046
TALOMYYNTI, Patrik Blom
040 512 2208 040 512 2208
patrik.blom@k-rauta.fi
KEITTIÖMYYNTI, Katja Hamström
044 779 60 52 044 779 60 52
katja.hamstrom@k-rauta.fi
KALUSTEMYYNTI, Noora Muuri
050 551 3348 050 551 3348
noora.muuri@k-rauta.fi
SISUSTUS JA KODIN KALUSTAMINEN
019 534 3065 019 534 3065
sisustus.porvoo@k-rauta.fi
RAKENNUSTARVIKE, LVI, ASENNUSPALVELU
019 534 3064 019 534 3064
rakennustarvike.porvoo@k-rauta.fi
YRITYSMYYNTI, Robert Forsberg
050 518 0518 050 518 0518
robert.forsberg@k-rauta.fi
YRITYSMYYNTI, Olli Vanne
044 7757111 044 7757111
olli.vanne@k-rauta.fi
YRITYSMYYNTI, Laura Jousi
046 851 2400 046 851 2400
laura.jousi@k-rauta.fi
KAUPPIAS, Tero Holopainen
0500 754315 0500 754315
tero.holopainen@k-rauta.fi
KAUPPIAS, Johanna Holopainen
050 5377355 050 5377355
johanna.holopainen@k-rauta.fi