K-Rauta Porvoo

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 11 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
11 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 11 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
11 - 16

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Ratsumestarinkatu 3, 06100 Porvoo
puh. puh. 019 534 300 puh. 019 534 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Porvoo Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Huom!

Noutopiha suljetaan 15min ennen kaupan sulkeutumista.

Henkilöstö

Tero Holopainen, Kauppias
0500 754315 0500 754315
tero.holopainen@k-rauta.fi
Johanna Holopainen, Kauppias
050 5377355 050 5377355
johanna.holopainen@k-rauta.fi
Taina Still, Osastopäällikkö
050 562 7413 050 562 7413
taina.still@k-rauta.fi
Teemu Kemppainen, Osastopäällikkö
044 7796068 044 7796068
teemu.kemppainen@k-rauta.fi
Jenny Ruotsalainen, Kassaesimies
044 765 3320 044 765 3320
jenny.ruotsalainen@k-rauta.fi
Patrik Blom, Talomyynti
040 512 2208 040 512 2208
patrik.blom@k-rauta.fi
Robert Forsberg, Yritysmyyjä
050 518 0518 050 518 0518
robert.forsberg@k-rauta.fi
Olli Vanne, Yritysmyyjä
044 7757111 044 7757111
olli.vanne@k-rauta.fi
Laura Jousi, Yritysmyyjä
046 851 2400 046 851 2400
laura.jousi@k-rauta.fi
Rakennustarvike, LVI, asennuspalvelu
019 534 3064 019 534 3064
rakennustarvike.porvoo@k-rauta.fi
Nina Saarela, LVI, Rakennustarvike
044 7757114 044 7757114
nina.saarela@k-rauta.fi
Joonas Hyryläinen, Rakennustarvike- ja LVI myynti
050 5513357 050 5513357
joonas.hyrylainen@k-rauta.fi
Mikko Isaksson, Rakennustarvike- ja LVI myynti
044 7653330 044 7653330
mikko.isakssson@k-rauta.fi
Kim Malms, Rakennustarvike ja LVI myynti
044 7653331 044 7653331
kim.malms@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen, asennuspalvelu
019 534 3065 019 534 3065
sisustus.porvoo@k-rauta.fi
Githa Fast, Sisustusmyynti
044 7653322 044 7653322
githa.fast@k-rauta.fi
Rai Lindberg, Sisustusmyynti
044 7653328 044 7653328
rai.lindberg@k-rauta.fi
Jessica Nyholm, Sisustusmyynti
044 7757112 044 7757112
jessica.nyholm@k-rauta.fi
Pertti Mäki-Hallila, Sisustusmyynti
044 7653325 044 7653325
pertti.maki-hallila@k-rauta.fi
Noora Muuri, Kalustemyynti
050 551 3348 050 551 3348
noora.muuri@k-rauta.fi
Katja Hamström, Keittiömyynti
044 779 60 52 044 779 60 52
katja.hamstrom@k-rauta.fi
Sami Laurinkoski, Työvälinemyynti
044 7653324 044 7653324
sami.laurinkoski@k-rauta.fi
Toomas Saaliste, Työvälinemyynti
044 7653333 044 7653333
toomas.saaliste@k-rauta.fi
Irene Ek, Työvälinemyynti
044 7653327 044 7653327
irene.ek@k-rauta.fi
Thomas Karlsson, Työvälinemyynti
044 7653326 044 7653326
thomas.karlsson@k-rauta.fi
Ulla Björklund, Puutarhamyynti
050 5513329 050 5513329
ulla.bjorklund@k-rauta.fi
Satu Lehtoranta, Kassa / Puutarhamyynti
044 5993234 044 5993234
satu.lehtoranta@k-rauta.fi
Jari Martikainen, Logistiikka
050 469 3356 050 469 3356
jari.martikainen@k-rauta.fi
Isabella Åberg, Logistiikka
isabella.aberg@k-rauta.fi
Ari Järvinen, Noutopiha
050 5513363 050 5513363
ari.jarvinen@k-rauta.fi
Boris Still, Noutopiha
044 765 3323 044 765 3323
boris.still@k-rauta.fi
Robert Ståhls, Noutopiha
044 7653334 044 7653334
robert.stahls@k-rauta.fi
Tom Mannonen, Noutopiha
044 7740843 044 7740843
tom.mannonen@k-rauta.fi