K-Rauta Porvoo

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
11 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
11 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Ratsumestarinkatu 3, 06100 Porvoo
puh. puh. 019 534 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Porvoo Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Taina Still, myymäläpäällikkö
050 562 7413
taina.still@k-rauta.fi
Jussi Nieminen, konttori ja asiakastilit
044 765 3332
jussi.nieminen@k-rauta.fi
Kassa ja kahvila
019 534 300
info.porvoo@k-rauta.fi
Jenny Ruotsalainen, kassa- ja kahviovastaava
044 7653320
jenny.ruotsalainen@k-rauta.fi
Tauno Romunen, Kassapalvelut
044 7267086
tauno.romunen@k-rauta.fi
Patrik Blom, talomyynti
040 512 2208
patrik.blom@k-rauta.fi
Keijo Tenhunen, yritysmyyjä
050 599 4021
keijo.tenhunen@k-rauta.fi
Anders Sélen, yritysmyyjä
044 775 7111
anders.selen@k-rauta.fi
Robert Forsberg, yritysmyyjä
050 518 0518
robert.forsberg@k-rauta.fi
Olli Vanne, yritysmyyjä
0400 771412
olli.vanne@k-rauta.fi
Rakennustarvike, LVI, asennuspalvelu
019 534 3064
rakennustarvike.porvoo@k-rauta.fi
Juho Kareinen, Rakennustarvike- ja LVI myynti
050 5513327
juho.kareinen@k-rauta.fi
Joonas Hyryläinen, Rakennustarvike- ja LVI myynti
050 5513357
joonas.hyrylainen@k-rauta.fi
Mikko Isaksson, Rakennustarvike- ja LVI myynti
044 7653330
mikko.isakssson@k-rauta.fi
Kim Malms, Rakennustarvike ja LVI myynti
044 7653331
kim.malms@k-rauta.fi
Fredrik Weckström, Rakennustarvike- ja LVI myynti
044 7757114
fredrik.weckstrom@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen, asennuspalvelu
019 534 3065
sisustus.porvoo@k-rauta.fi
Githa Fast, Sisustusmyynti
044 7653322
githa.fast@k-rauta.fi
Rai Lindberg, Sisustusmyynti
044 7653328
rai.lindberg@k-rauta.fi
Micaela Lönnroth, Sisustusmyynti
044 7757112
micaela.lonnroth@k-rauta.fi
Pertti Mäki-Hallila, Sisustusmyynti
044 7653325
pertti.maki-hallila@k-rauta.fi
Maria Kavenius, Sisustusmyynti
044 7653329
maria.kavenius@k-rauta.fi
Laura Jousi, keittiömyynti
046 851 2400
laura.jousi@k-rauta.fi
Ida Nyqvist, kalustemyynti
044 775 7113
ida.nyqvist@k-rauta.fi
Noora Muuri, kalustemyynti
050 551 3348
noora.muuri@k-rauta.fi
Työvälineet
019 534 3060
tyovalineet.porvoo@k-rauta.fi
Sami Laurinkoski, Työvälinemyynti
044 7653324
sami.laurinkoski@k-rauta.fi
Toomas Saaliste, Työvälinemyynti
044 7653333
toomas.saaliste@k-rauta.fi
Irene Ek, Työvälinemyynti
044 7653327
irene.ek@k-rauta.fi
Thomas Karlsson, Työvälinemyynti
044 7653326
thomas.karlsson@k-rauta.fi
Andreas Tiri, piha ja puutarha, puutarhamyymälän vastaava
050 599 4024
andreas.tiri@k-rauta.fi
Satu Lehtoranta, Puutarhamyynti
044 5993234
satu.lehtoranta@k-rauta.fi
Ulla Björklund, Puutarhamyynti
050 5513329
ulla.bjorklund@k-rauta.fi
Boris Still, noutopiha
044 765 3323
boris.still@k-rauta.fi
Jari Martikainen, logistiikka
050 469 3356
jari.martikainen@k-rauta.fi
Isabella Åberg, Logistiikka
isabella.aberg@k-rauta.fi
Marko Rinne, kauppias
040 554 5981
marko.rinne@k-rauta.fi