K-Rauta Porvoo

K-Rauta Porvoo

Yhteystiedot

Ratsumestarinkatu 3, 06100 Porvoo
puh. puh. 019 534 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-20
9-17
11-16

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Marko Rinne, kauppias
040 554 5981
marko.rinne@k-rauta.fi
Taina Still, myymäläpäällikkö
050 562 7413
taina.still@k-rauta.fi
Rakennustarvike, LVI, asennuspalvelu
019 534 3064
rakennustarvike.porvoo@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen, asennuspalvelu
019 534 3065
sisustus.porvoo@k-rauta.fi
Työvälineet
019 534 3060
tyovalineet.porvoo@k-rauta.fi
Andreas Tiri, piha ja puutarha, puutarhamyymälän vastaava
050 599 4024
andreas.tiri@k-rauta.fi
Boris Still, noutopiha
044 765 3323
boris.still@k-rauta.fi
Jari Martikainen, logistiikka
050 469 3356
jari.martikainen@k-rauta.fi
Laura Jousi, keittiömyynti
046 851 2400
laura.jousi@k-rauta.fi
Noora Muuri, keittiömyynti
050 551 3348
noora.muuri@k-rauta.fi
Ida Nyqvist, keittiömyynti
044 775 7113
ida.nyqvist@k-rauta.fi
Patrik Blom, talomyynti
040 512 2208
patrik.blom@k-rauta.fi
Keijo Tenhunen, yritysmyyjä
050 599 4021
keijo.tenhunen@k-rauta.fi
Anders Sélen, yritysmyyjä
044 775 7111
anders.selen@k-rauta.fi
Robert Forsberg, yritysmyyjä
050 518 0518
robert.forsberg@k-rauta.fi
Olli Vanne, yritysmyyjä
0400 771412
olli.vanne@k-rauta.fi
Jussi Nieminen, konttori ja asiakastilit
044 765 3332
jussi.nieminen@k-rauta.fi
Kassa ja kahvila
019 534 300
info.porvoo@k-rauta.fi