K-Rauta Pudasjärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Tuotantotie 1, 93100 Pudasjärvi
puh. 020 752 8260 020 752 8260
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Pudasjärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin. Luotettavuus ja ammattitaitoisuus on toimintamme kulmakiviä. Tervetuloa kaupoille!

Katso myös: Lantmännen Agro Pudasjärvi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henkilöstö

Jukka Valkola,kauppias, rakennustarvike- ja lvi
040 538 3681 040 538 3681
jukka.valkola@k-rauta.fi
Jaana Valkola, kauppias, talous ja laskutus, piha- ja puutarha
040 538 4801 040 538 4801
jaana.valkola@k-rauta.fi
Eero Paukkeri, rakennustarvike, lvi ja puu
040 754 5071 040 754 5071
eero.paukkeri@k-rauta.fi
Tenho Ylilehto, sisustus ja kodin kalustaminen
040 538 1626 040 538 1626
tenho.ylilehto@k-rauta.fi
Satu Piri-Tihinen, pienrauta ja käsityövälineet
040 538 9626 040 538 9626
satu.piri-tihinen@k-rauta.fi
Sari Ikonen, työvälineet
040 538 2798 040 538 2798
sari.ikonen@k-rauta.fi
Marko Ikonen, noutopihavastaava
040 538 7845 040 538 7845
Ari Pauna,varasto 1.4-30.9
Timo Ahonen, Lantmännen Agro, maatalous ja konekauppa
040 587 0856 040 587 0856
timo.ahonen@lantmannenagro.fi