K-Rauta Rauma

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Papinhaankatu 9, 26100 Rauma
puh. 028 3870 000 028 3870 000
Puhelun hinta määräytyy kuluttajanliittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Rauma Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petri Pakarinen, Kauppias
0400 441 457 0400 441 457
petri.pakarinen@k-rauta.fi
Tuomas Saarinen, Myymäläpäällikkö
044 7868 432 044 7868 432
tuomas.saarinen@k-rauta.fi
Seppo Aho, Työväline
044 7868 414 044 7868 414
seppo.aho@k-rauta.fi
Satu Pakarinen, Konttori & kassa
0400 477 455 0400 477 455
satu.pakarinen@k-rauta.fi
Päivi Vähä-Ettala, Kylpyhuonemyynti
044 7868 413 044 7868 413
paivi.vaha-ettala@k-rauta.fi
Sanna Lindroos, Työväline
0447868368 0447868368
sanna.lindroos@k-rauta.fi
Leena Nummi, Sisustus
0447868422 0447868422
leena.nummi@k-rauta.fi
Nina Peltonen, Varasto
0447868418 0447868418
Iia Haikonen, Sisustus
0447868416 0447868416
iia.haikonen@k-rauta.fi
Asko Lamminen, Varasto
0447868417 0447868417
Henri Nurmela, Varastopäällikkö
044 7868 433 044 7868 433
Krista Ståhl, Kassa, Konttori
0447868421 0447868421
krista.stahl@k-rauta.fi
Jenni Suhonen, Keittiö, Sisustus
0447868424 0447868424
jenni.suhonen@k-rauta.fi