K-Rauta Rauma

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Papinhaankatu 9, 26100 Rauma
puh. 028 3870 000 028 3870 000
Puhelun hinta määräytyy kuluttajanliittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Rauma Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petri Pakarinen, Kauppias
0400 441 457 0400 441 457
petri.pakarinen@k-rauta.fi
Satu Pakarinen, Konttori & Kassa
0400 477 455 0400 477 455
satu.pakarinen@k-rauta.fi
Tuomas Saarinen, Myymäläpäällikkö
044 7868 432 044 7868 432
tuomas.saarinen@k-rauta.fi
Seppo Aho, Työväline
044 7868 414 044 7868 414
seppo.aho@k-rauta.fi
Päivi Vähä-Ettala, Sisustus
044 7868 413 044 7868 413
paivi.vaha-ettala@k-rauta.fi
Leena Nummi, Sisustus
0447868422 0447868422
leena.nummi@k-rauta.fi
Jenni Suhonen, Keittiöt, Sisustus
0447868424 0447868424
jenni.suhonen@k-rauta.fi
Kari Salo, Rakennustarvike
044-7868425 044-7868425
Jari Reunanen, Rakennustarvike
0447868428 0447868428
Taina Tuominen, Kassa
0447868402 0447868402
Essi-Lotta Järvinen, Kassa
0447868421
Juha Mäntylä, Sisustus, Työväline
0447868368 0447868368
Henri Nurmela, Varastopäällikkö
044 7868 433 044 7868 433
Jussi Pyykkö, Varasto
0447868440 0447868440
Asko Lamminen, Varasto
044 7868417 044 7868417
Johanna Tahkoniemi, Kassa
044 7868401