K-Rauta Ruoholahti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 21
Maanantai - Perjantai
8 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
11 - 18

Yhteystiedot

Itämerenkatu 21, 00180 Helsinki
puh. 010 249 1000 010 249 1000
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 010-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puh + lankaliittymästä 16,69 snt/min ja matkapuhelimesta 16,69 snt/min. Hinnat sisältävät 24 % arvonlisäveron.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ruoholahti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jarmo Turunen, Kauppias
050 328 3498 050 328 3498
jarmo.turunen@k-rauta.fi
Jaana Heimala, Talouspäällikkö
050 570 9828 050 570 9828
jaana.heimala@k-rauta.fi
Sari Holopainen, Konttori
010 249 1024 010 249 1024
sari.holopainen@k-rauta.fi
Ruoholahti Työväline
010 249 1002 010 249 1002
Ruoholahti Sisustus
010 249 1001 010 249 1001
Seppo Vepsäläinen, Työväline, rakennustarvike, lvi, piha ja puutarha
010 249 1018 010 249 1018
seppo.vepsalainen@k-rauta.fi
Masatoshi Kaakinen, työväline
0447804743 0447804743
masatoshi.kaakinen@k-rauta.fi
Ninni Puranen, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1001 010 249 1001
ninni.puranen@k-rauta.fi
Petri Puhjo, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1015 010 249 1015
petri.puhjo@k-rauta.fi
Iris Pärgma, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1016 010 249 1016
iris.pargma@k-rauta.fi
Kristiina Tuomainen, sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1021 010 249 1021
kristiina.tuomainen@k-rauta.fi
Pia Polus, Sisustus ja kodin kalustaminen
pia.polus@k-rauta.fi
Mika Nurminen, Sisustus ja kodin kalustaminen
0102491022 0102491022
mika.nurminen@k-rauta.fi
Henrik Karikoski, Ammattiasiakasmyynti
040 450 6359 040 450 6359
henrik.karikoski@k-rauta.fi
Juha Suokas, Ammattiasiakasmyynti
040 456 4696 040 456 4696
juha.suokas@k-rauta.fi
Marko Sieranta, remonttimyynti
040 457 0459 040 457 0459
marko.sieranta@k-rauta.fi
Aaro Saarikko, remonttimyynti
0504314034 0504314034
aaro.saarikko@k-rauta.fi
Toni Pylkkönen, Keittiömyynti
0404564697 0404564697
toni.pylkkonen@k-rauta.fi
Varasto/noutopiha
010 249 1025 010 249 1025
varasto.ruoholahti@k-rauta.fi