K-Rauta Ruoholahti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 21
Maanantai - Perjantai
8 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
11 - 18

Yhteystiedot

Itämerenkatu 21, 00180 Helsinki
puh. 0102491000 0102491000
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 010-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puh + lankaliittymästä 6,00 snt/min ja matkapuhelimesta 17,17 snt/min. Hinnat sisältävät 24 % arvonlisäveron.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ruoholahti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jarmo Turunen, Kauppias
050 328 3498 050 328 3498
jarmo.turunen@k-rauta.fi
Jaana Heimala, Talouspäällikkö
050 570 9828 050 570 9828
jaana.heimala@k-rauta.fi
Tia Pajala, Konttori
010 249 1024 010 249 1024
tia.pajala@k-rauta.fi
Tuomas Pajala, Myymäläpäällikkö
040 456 6433 040 456 6433
tuomas.pajala@k-rauta.fi
Seppo Vepsäläinen, Työväline, rakennustarvike, lvi, piha ja puutarha
010 249 1018 010 249 1018
seppo.vepsalainen@k-rauta.fi
Tino Alho, Työväline, rakennustarvike, lvi, piha ja puutarha
010 249 1017 010 249 1017
tino.alho@k-rauta.fi
Ninni Puranen, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1001 010 249 1001
sisustus.ruoholahti@k-rauta.fi
Toni Pylkkönen, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1019 010 249 1019
sisustus.ruoholahti@k-rauta.fi
Petri Puhjo, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1015 010 249 1015
petri.puhjo@k-rauta.fi
Reijo Nurmi, Sisustus ja kodin kalustaminen
010 249 1016 010 249 1016
reijo.nurmi@k-rauta.fi
Henrik Karikoski, Ammattiasiakasmyynti
040 450 6359 040 450 6359
henrik.karikoski@k-rauta.fi
Mikko Räsänen, Ammattiasiakasmyynti
040 456 4696 040 456 4696
mikko.rasanen@k-rauta.fi
Hanna Sieranta, Keittiömyynti
040 456 4697 040 456 4697
hanna.sieranta@k-rauta.fi
Marko Sieranta, remonttimyynti
040 457 0459 040 457 0459
marko.sieranta@k-rauta.fi
Mikko Pohjoisaho, Varasto/noutopiha
010 249 1025 010 249 1025
varasto.ruoholahti@k-rauta.fi