K-Rauta Sastamala

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 17:30
Maanantai - Perjantai
7 - 17:30
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Hopunkatu 9, 38200 Sastamala
puh. 010 230 2400 010 230 2400
Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon 029 300 5778. Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.                                  Huomioittehan muuttuneet aukioloaikamme.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Sastamala Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

K-Rauta Sastamala ja Huittinen ovat yhdistyneet.

Huomioittehan muuttuneet aukioloaikamme!

Henkilöstö

Keijo Tiukka, kauppias
050 4282228 050 4282228
keijo.tiukka@k-rauta.fi
Marko Jaako, myymäläpäällikkö LVI / rakennustarvikkeet / työvälineet
050 444 1130 050 444 1130
marko.jaako@k-rauta.fi
Markus Ylimäki, myyjä rakennustarvikkeet/yritysmyynti
044 5510313 044 5510313
markus.ylimaki@k-rauta.fi
Jari Härkönen, myyjä
050 5774404
jari.harkonen@k-rauta.fi
Samuli Jokinen, myyjä
050 312 0614 050 312 0614
samuli.jokinen@k-rauta.fi
Antti Korhonen, varastomyyjä
050 312 0612 050 312 0612
antti.korhonen@k-rauta.fi
Päivi Vuori, arkkitehti SAFA, diplomitalomyyjä
040 522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, talomyynti, diplomitalomyyjä
040 546 2187 040 546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Arja Tuori, konttori
050 4133417 050 4133417
arja.tuori@k-rauta.fi