K-Rauta Sastamala

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 17:30
Maanantai - Perjantai
7 - 17:30
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Hopunkatu 9, 38200 Sastamala
puh.
010 230 2400
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Sastamala Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

K-Rauta Sastamala ja Huittinen ovat yhdistyneet.

Huomioittehan muuttuneet aukioloaikamme!

Henkilöstö

Keijo Tiukka, kauppias
050 4282228 050 4282228
keijo.tiukka@k-rauta.fi
Tuure Leinonen, myymäläpäällikkö
044 7480504 044 7480504
tuure.leinonen@k-rauta.fi
Markus Ylimäki, myyjä rakennustarvikkeet/yritysmyynti
044 5510313 044 5510313
markus.ylimaki@k-rauta.fi
Jari Härkönen, myyjä
050 5774404
jari.harkonen@k-rauta.fi
Antti Korhonen, varastomyyjä
050 312 0612 050 312 0612
antti.korhonen@k-rauta.fi
Samuli Jokinen, myyjä
050 312 0614 050 312 0614
samuli.jokinen@k-rauta.fi
Titta Nieminen, sisustus, pintamateriaalit
050 444 1130 050 444 1130
titta.nieminen@k-rauta.fi
Päivi Vuori, arkkitehti SAFA, diplomitalomyyjä
040 522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Arja Tuori, konttori
050 4133417 050 4133417
arja.tuori@k-rauta.fi
Ilkka Vuori, talomyynti, diplomitalomyyjä
040 546 2187 040 546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net