K-Rauta Savonlinna

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 10 - 15
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko (Helatorstai)
7 - 19
Torstai (Helatorstai)
10 - 15
Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 15

Yhteystiedot

Kartanonväylä 9, 57210 Savonlinna
puh. 010 5385 010
Puhelun hinta 8,28 snt/puh + 11,99 snt/min. Hinnat sis. alv 24 %. Faksi 015 515 809.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Savonlinna Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Mikko Kervinen, kauppias
010 5385 011
mikko.kervinen@k-rauta.fi
Juha Rouvinen, rakennustarvike
010 5385 014
juha.rouvinen@k-rauta.fi
Janne Jokinen, sisustus ja kodin kalustaminen
010 5385 018
janne.jokinen@k-rauta.fi
Jouni Ronkainen, työväline ja LVI
010 5385 021
jouni.ronkainen@k-rauta.fi
Immo Paakkunainen, noutopiha
010 5385 025
Jarkko Ruohoaho, yritysmyynti
010 5385 013
jarkko.ruohoaho@k-rauta.fi
Helena Nikkonen, konttori ja kassa
010 5385 027
Jarmo Tukiainen, LVI
0105385022
jarmo.tukiainen@k-rauta.fi
Rauno Ikonen, työväline
0105385023
rauno.ikonen@k-rauta.fi