K-Rauta Skanssi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Yhteystiedot

Mustionkatu 1, 20750 Turku
puh. 02 2600 600 02 2600 600
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan liittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Skanssi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Keskus / info
02 2600 600 02 2600 600
skanssi@k-rauta.fi
Jari Luotonen, myymäläpäällikkö
040 1451 500 040 1451 500
jari.luotonen@k-rauta.fi
Juha Huunonen, kauppias
02 2600 600 02 2600 600
juha.huunonen@k-rauta.fi
Kai Niemi, myyntipäällikkö sisustus
02 2600 627
kai.niemi@k-rauta.fi
Jari Lammi, talomyynti
050 0225 292 050 0225 292
jari.lammi@k-rauta.fi
Sami Wuorio, myyntipäällikkö pro center
044 7108 467 044 7108 467
sami.wuorio@k-rauta.fi
Kari Pietilä, pro center
044 7108 683 044 7108 683
kari.pietila@k-rauta.fi
Tommi Rintala, pro center
044 7108 612 044 7108 612
tommi.rintala@k-rauta.fi
Lassi Simolin, pro center
050 3837 684 050 3837 684
lassi.simolin@k-rauta.fi
Mika Siltanen, remonttipalvelu
044 7108 626 044 7108 626
mika.siltanen@k-rauta.fi
Markus Ungern, keittiömyynti
040 765 3349 040 765 3349
markus.ungern@k-rauta.fi
Ari Tuukkanen, projektimyynti
044 7108 615 044 7108 615
ari.tuukkanen@k-rauta.fi
Jari Hallgren, projektimyynti
044 7108 610 044 7108 610
jari.hallgren@k-rauta.fi