K-Rauta Somero

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Turuntie 1, 31400 Somero
puh. (02) 779 300 (02) 779 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Somero Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Somero

Henkilöstö

Tuomo Erjala, Kauppias
Tuomo Erjala, Kauppias
(02) 7793 030 (02) 7793 030
050-5259961
tuomo.erjala@k-rauta.fi
Sami Koivisto, Myymäläpäällikkö, Yritysmyynti
0447877029 0447877029
sami.t.koivisto@k-rauta.fi
Pekka Kanerva, Rakennustarvike
Pekka Kanerva, Rakennustarvike
(02) 7793 032 (02) 7793 032
pekka.kanerva@k-rauta.fi
Pentti Lehto, Pienrauta, työvälineet ja rakennustarvikkeet
Pentti Lehto, Pienrauta, työvälineet ja rakennustarvikkeet
(02) 7793 036 (02) 7793 036
pentti.lehto@k-rauta.fi
Janette Kupiainen, Sisustus
Janette Kupiainen, Sisustus
(02) 7793 025 (02) 7793 025
janette.kupiainen@k-rauta.fi
Saija Valve, Sisustus
02-7793044 02-7793044
saija.valve@k-rauta.fi
Kari Kulta, Maatalousmyynti, Viljamies
Kari Kulta, Maatalousmyynti, Viljamies
(02) 7793 027 (02) 7793 027
kari.kulta@lantmannenagro.fi
Kimmo Korpi-Seppälä, Viljamies, Maatalousmyynti
Kimmo Korpi-Seppälä, Viljamies, Maatalousmyynti
(02) 7793 034 (02) 7793 034
kimmo.korpi-seppala@lantmannenagro.fi
Aleksi Mäenpää, Työkoneet, Maatalousmyynti
Aleksi Mäenpää, Työkoneet, Maatalousmyynti
(02) 7793 022 (02) 7793 022
aleksi.maenpaa@lantmannenagro.fi
Päivi Järvinen, Konttori
Päivi Järvinen, Konttori
(02) 7793 026 (02) 7793 026
paivi.m.jarvinen@lantmannenagro.fi
Kaija Mäkinen, Kassa, Konttori
Kaija Mäkinen, Kassa, Konttori
(02) 7793 029 (02) 7793 029
kaija.makinen@k-rauta.fi
Vesa Messi, Varasto
Vesa Messi, Varasto
(02) 7793 043 (02) 7793 043
vesa.messi@k-rauta.fi
Sami Merivirta, Varasto
Sami Merivirta, Varasto
(02) 7793 042 (02) 7793 042
Jorma Suominen, Varasto
Jorma Suominen, Varasto
(02) 7793 021 (02) 7793 021