K-Rauta Somero

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Turuntie 1, 31400 Somero
puh. 040-4576570 040-4576570
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Somero Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Somero

Henkilöstö

Tuomo Erjala, Kauppias
Tuomo Erjala, Kauppias
(02) 7793 030 (02) 7793 030
050-5259961
tuomo.erjala@k-rauta.fi
Sami Koivisto, Myymäläpäällikkö, Yritysmyynti
Sami Koivisto, Myymäläpäällikkö, Yritysmyynti
044-7877029 044-7877029
sami.t.koivisto@k-rauta.fi
Pekka Kanerva, Rakennustarvike
Pekka Kanerva, Rakennustarvike
050-4320307 050-4320307
pekka.kanerva@k-rauta.fi
Pentti Lehto, Pienrauta, työvälineet ja rakennustarvikkeet
Pentti Lehto, Pienrauta, työvälineet ja rakennustarvikkeet
040-4576571 040-4576571
pentti.lehto@k-rauta.fi
Marko Ryhtä, Työvälineet, pienrauta
Marko Ryhtä, Työvälineet, pienrauta
040-4576582 040-4576582
marko.ryhta@k-rauta.fi
Janette Kupiainen, Sisustus
Janette Kupiainen, Sisustus
040-4576572 040-4576572
janette.kupiainen@k-rauta.fi
Saija Valve, Sisustus
Saija Valve, Sisustus
040-4576573 040-4576573
saija.valve@k-rauta.fi
Janniina Rietz, Puutarha
Janniina Rietz, Puutarha
040-4576583 040-4576583
janniina.rietz@k-rauta.fi
Maarit Kujala, Puutarha
Maarit Kujala, Puutarha
040-4576581 040-4576581
maarit.kujala@k-rauta.fi
Kari Kulta, Maatalousmyynti, Viljamies
Kari Kulta, Maatalousmyynti, Viljamies
040-4576574 040-4576574
kari.kulta@lantmannenagro.fi
Kimmo Korpi-Seppälä, Viljamies, Maatalousmyynti
Kimmo Korpi-Seppälä, Viljamies, Maatalousmyynti
0500-933157 0500-933157
kimmo.korpi-seppala@lantmannenagro.fi
Aleksi Mäenpää, Työkoneet, Maatalousmyynti
Aleksi Mäenpää, Työkoneet, Maatalousmyynti
040-9402434 040-9402434
aleksi.maenpaa@lantmannenagro.fi
Päivi Järvinen, Konttori
Päivi Järvinen, Konttori
040-4576576 040-4576576
paivi.m.jarvinen@lantmannenagro.fi
Kaija Mäkinen, Kassa, Konttori
Kaija Mäkinen, Kassa, Konttori
040-4576577 040-4576577
kaija.makinen@k-rauta.fi
Vesa Messi, Varasto
Vesa Messi, Varasto
040-4576578 040-4576578
vesa.messi@k-rauta.fi
Sami Merivirta, Varasto
Sami Merivirta, Varasto
040-4576579 040-4576579
Jorma Suominen, Varasto
Jorma Suominen, Varasto
040-4576580 040-4576580
Päivi Vuori, Talonmyynti
Päivi Vuori, Talonmyynti
040 522 0665 040 522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, Talonmyynti
Ilkka Vuori, Talonmyynti
040 546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net