K-Rauta Suomussalmi

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai (Itsenäisyyspäivä)
Suljettu
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai (Itsenäisyyspäivä)
Suljettu
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Risteentie 1, 89600 Suomussalmi
puh. 010 440 9100 010 440 9100
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Suomussalmi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Suomussalmi

Henkilöstö

Heikki Korpela, kauppias
0400 600 750 0400 600 750
heikki.korpela@k-rauta.fi
Merja Hanhela, Vaihde, kassa ja laskutus
010 440 9100 010 440 9100
merja.hanhela@k-rauta.fi
Tero Moilanen, LVI
050 301 2604 050 301 2604
tero.moilanen@k-rauta.fi
Mauno Heikkinen, Rakennustarvike ja talomyynti
0400 388 024 0400 388 024
mauno.heikkinen@k-rauta.fi
Ossi Oikarinen, Työvälineet
050 434 7022 050 434 7022
ossi.oikarinen@k-rauta.fi
Ari Matero, Maatalous
050 434 7021 050 434 7021
ari.matero@lantmannenagro.fi
Ahti Kyllönen, Varasto
050 523 8184 050 523 8184
Seija Heikkinen, Sisustus ja puutarha
044 719 4885 044 719 4885
seija.heikkinen@k-rauta.fi
Natalia Lavrova, Sisustus
044 9717 384 044 9717 384
natalia.lavrova@k-rauta.fi