K-Rauta Sysmä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Sysmäntie 42, 19700 Sysmä
puh. 044 7350 500 044 7350 500
Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Sysmä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petra Aittamaa, Kauppias
040 716 3175 040 716 3175
petra.aittamaa@k-rauta.fi
Tommi Aittamaa, Kauppias
0400 128 770 0400 128 770
tommi.aittamaa@k-rauta.fi
Raimo Tiihonen, Rakennustarvikkeet
040 520 3397 040 520 3397
raimo.tiihonen@k-rauta.fi
Jari Veistilä, Rakennustarvikkeet
040 520 3613 040 520 3613
jari.veistila@k-rauta.fi
Kari Haavistola, Sisustus, kodinkoneet ja -kalusteet
040 520 3748 040 520 3748
kari.haavistola@k-rauta.fi
Pirjo Sarholm, Piha ja puutarha
040 520 3571 040 520 3571
pirjo.sarholm@k-rauta.fi
Mea Tiihonen, Piha ja puutarha
040 838 8022 040 838 8022
mea.tiihonen@k-rauta.fi
Tuula Lintunen, Konttoristi
040 542 7565 040 542 7565
tuula.lintunen@k-rauta.fi
Kalle Hätönen, Rakennustarvike, Kuljetus
040 172 2838 040 172 2838
kalle.hatonen@k-rauta.fi