K-Rauta Sysmä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Sysmäntie 42, 19700 Sysmä
puh. 0207 429 999
Puhelun hinta max. 8,8 snt/min. Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Sysmä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Simola, kauppias
0500 493 745
juha.simola@k-rauta.fi
Katri Simola, kauppias
020 7429 998
katri.simola@k-rauta.fi
Raimo Tiihonen, Rakennustarvikkeet
020 7429 992
raimo.tiihonen@k-rauta.fi
Jari Veistilä, Rakennustarvikkeet
020 7429 995
jari.veistila@k-rauta.fi
Kari Haavistola, Sisustus, kodinkoneet ja -kalusteet
020 7429 996
kari.haavistola@k-rauta.fi
Pirjo Sarholm, Piha ja puutarha
020 7429 994
pirjo.sarholm@k-rauta.fi
Mea Tiihonen, Piha ja puutarha
020 7429 999
mea.tiihonen@k-rauta.fi
Jukka Heinonen, Maatalous
040 1722 838
jukka.heinonen@k-rauta.fi
Tuula Lintunen, konttoristi
020 7429 933
tuula.lintunen@k-rauta.fi