K-Rauta Tourutorni

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
7 - 20
Tiistai
7 - 20
Keskiviikko
7 - 20
Torstai
7 - 20
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Sunnuntai (Juhannusaatto)
Suljettu

Yhteystiedot

Tourulantie 15, 40100 Jyväskylä
puh. 020 7446 700
0207-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat 8,35 snt/puhelu + lankaliittymästä 6,91 snt/min ja matkapuhelimesta 16,69 snt/min. Sis. alv. Kuluttajan aiemmin tehtyä kauppaa tai sopimusta koskeva, tämän liittymäsopimuksen mukainen asiakaspalvelunumero 040 849 2174.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Tourutorni Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jani Korhonen, ammattiasiakasmyynti
Jani Korhonen, ammattiasiakasmyynti
0207 446 702 myynti/tilaukset
040 849 2186 suora
jani.korhonen@k-rauta.fi
Panu Ikävalko, ammattiasiakasmyynti
Panu Ikävalko, ammattiasiakasmyynti
0207 446 702 myynti/tilaukset
040 849 2175 suora
panu.ikavalko@k-rauta.fi
Hannu Syväoja, ammattiasiakasmyynti
Hannu Syväoja, ammattiasiakasmyynti
0207 446 702 myynti/tilaukset
040 849 2176 suora
hannu.syvaoja@k-rauta.fi
Sirpa Härkönen, asiakastilit ja laskutus
0207 446 713
sirpa.harkonen@k-rauta.fi
Päivi Pappinen Konttoripäällikkö
0207 446 712
paivi.pappinen@k-rauta.fi
Juha Näreaho, myymälä- ja myyntipäällikkö
0207 446 732
juha.nareaho@k-rauta.fi
Rakennustarvike ja talotekniikka
020 744 6701
Jari Laitinen
0207 446 721
jari.j.laitinen@k-rauta.fi
Petri Vahteri
0207 446 726
petri.vahteri@k-rauta.fi
Mika Ronkainen
040 849 2187
mika.ronkainen@k-rauta.fi
Marko Haavisto, talomyynti ja remonttipalvelut
0207 446 729
marko.haavisto@k-rauta.fi
Sisustus ja kodinkoneet
0207 446 703
sisustus.tourutorni@k-rauta.fi
Timo Puttonen
0207 446 745
timo.puttonen@k-rauta.fi
Roope Vuorimaa
0207 446 742
roope.vuorimaa@k-rauta.fi
Riikka Arponen, Sisustus-suunnittelu
0207 446 737
riikka.arponen@k-rauta.fi
Ossi Heikkilä, keittiö- ja kalustemyynti
0207 446 740
ossi.heikkila@k-rauta.fi
Työvälineet, piha ja puutarha
020 744 6704
Kari Keisanen
0207 446 744
kari.keisanen@k-rauta.fi
Markku Pajula
0207 446 746
markku.pajula@k-rauta.fi
Jemu Juvonen
0207 446 704
jermu.juvonen@k-rauta.fi
Tero Lindeman
0207446747
tero.lindeman@k-rauta.fi
Puutarhamyymälä, kasvit
0207 446 735
Sinikka Honkonen
0207 446 736
sinikka.honkonen@k-rauta.fi
Puutarhamyymälä, kassa
0207 446 733
Noutopiha
0207 446 705
Noutopihan kassa
0207 446 715
Tommi Jämsen Osto Työväline, Piha-puutarha ja kalusteet
0207 446 743
tommi.jamsen@k-rauta.fi
Sami Likola Osto Rakennustarvike, LVI ja sisustus
0207 446 724
sami.likola@k-rauta.fi
Tuija Vuorimaa Kauppias, Talouspäällikkö
0207 446 711
tuija.vuorimaa@k-rauta.fi
Marko Vuorimaa, kauppias
0207 446 710
marko.vuorimaa@k-rauta.fi