K-Rauta Välivainio

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16
1.5 (Vappu)
Suljettu

Yhteystiedot

Korjaamontie 1, 90530 Oulu
puh. 044-521 5700
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Välivainio Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Tiina Telin, kauppias
050-595 6168
tiina.telin@k-rauta.fi
Tommi Telin, kauppias
050-595 6162
tommi.telin@k-rauta.fi
Pirjo Kemilä, asiakaslaskutus
050-5956 169
pirjo.kemila@k-rauta.fi
Päivi Laukka, sisustussuunnittelu
044-521 5706
paivi.laukka@k-rauta.fi
Heljä Maunuksela, sisustussuunnittelu
044-521-5705
helja.maunuksela@k-rauta.fi
Leeni Alatalo, Cello keittiöt
044-521 5712
leeni.alatalo@k-rauta.fi
Juha Tuominen, rakentaja- ja asennuspalvelu
044-521 5731
juha.tuominen@k-rauta.fi
Pro Center yritysmyynti
044-5215550
Toni Savela, yritysmyynti
044-521 5714
toni.savela@k-rauta.fi
Jari Korhonen, yritysmyynti
050-595 6167
jari.korhonen@k-rauta.fi
Henri Suorsa, yritysmyynti
044-521 5759
henri.suorsa@k-rauta.fi
Sisustus
044-521 5530
Kirsi Ojala, sisustus
044-521 5743
Kimmo Syrjänen, sisustus
044-521 5708
kimmo.syrjanen@k-rauta.fi
Juha-Matti Tahkola, sisustus
050-595 6171
juha-matti.tahkola@k-rauta.fi
Virpi Yli-suutala, sisustus
050-595 6164
virpi.yli-suutala@k-rauta.fi
Mikko Yrttiaho, sisustus
044-521 5728
mikko.yrttiaho@k-rauta.fi
Rakennustarvike, talotekniikka ja työvälineosasto
044-521 5540
Jukka Kaleva, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5715
jukka.kaleva@k-rauta.fi
Tuomas Koistinen, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5736
tuomas.koistinen@k-rauta.fi
Niko Luosujärvi, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5742
niko.luosujarvi@k-rauta.fi
Ville Marttila, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5709
ville.marttila@k-rauta.fi
Panu Paavola, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5717
panu.paavola@k-rauta.fi
Laura Sivula, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5711
laura.sivula@k-rauta.fi
Puutarha
044-521 5570
Varasto
044-521 5580
Esa Autio, varasto
044-521 5719
esa.autio@k-rauta.fi
Lähettämö
044-521 5560
Sanna Rättyä, ostaja työväline, piha ja puutarha
050-595 6165
sanna.rattya@k-rauta.fi
Simo Schönberg, ostaja sisustus, kodin kalusteet, lvi
050-5956173
simo.schonberg@k-rauta.fi
Arto Viittanen, ostaja rakennustarvikkeet
044-521 5739
arto.viittanen@k-rauta.fi