K-Rauta Välivainio

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 10 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 10 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

Yhteystiedot

Korjaamontie 1, 90530 Oulu
puh. 044-521 5700 044-521 5700
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Välivainio Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Tiina Telin, kauppias
050-595 6168 050-595 6168
tiina.telin@k-rauta.fi
Tommi Telin, kauppias
050-595 6162 050-595 6162
tommi.telin@k-rauta.fi
Minna Lehtola , asiakaslaskutus
050-5956 169 050-5956 169
minna.lehtola@k-rauta.fi
Päivi Laukka, sisustussuunnittelu
044-521 5706 044-521 5706
paivi.laukka@k-rauta.fi
Leeni Alatalo, Cello keittiöt
044-521 5712 044-521 5712
leeni.alatalo@k-rauta.fi
Juha Tuominen, rakentaja- ja asennuspalvelu
044-521 5731 044-521 5731
juha.tuominen@k-rauta.fi
Pro Center yritysmyynti
044-521 5550 044-521 5550
Toni Savela, yritysmyynti
044-521 5714 044-521 5714
toni.savela@k-rauta.fi
Jari Korhonen, yritysmyynti
050-595 6167 050-595 6167
jari.korhonen@k-rauta.fi
Henri Suorsa, yritysmyynti
044-521 5759 044-521 5759
henri.suorsa@k-rauta.fi
Juha-Matti Tahkola, yritysmyynti
050-595 6171 050-595 6171
juha-matti.tahkola@k-rauta.fi
Sisustus
044-521 5530 044-521 5530
Risto Hannuniemi, sisustus
044-5215732 044-5215732
risto.hannuniemi@k-rauta.fi
Jaakko Lämsä, sisustus
050-595 6170 050-595 6170
jaakko.lamsa@k-rauta.fi
Kirsi Ojala, sisustus
044-521 5743 044-521 5743
kirsi.ojala@k-rauta.fi
Anna Pernu, sisustus
044-5215730 044-5215730
anna.pernu@k-rauta.fi
Kimmo Syrjänen, sisustus
044-521 5708 044-521 5708
kimmo.syrjanen@k-rauta.fi
Virpi Yli-suutala, sisustus
050-595 6164 050-595 6164
virpi.yli-suutala@k-rauta.fi
Mikko Yrttiaho, sisustus
044-521 5728 044-521 5728
mikko.yrttiaho@k-rauta.fi
Rakennustarvike, talotekniikka ja työvälineosasto
044-521 5540 044-521 5540
Jukka Kaleva, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5715 044-521 5715
jukka.kaleva@k-rauta.fi
Tuomas Koistinen, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5736 044-521 5736
tuomas.koistinen@k-rauta.fi
Niko Luosujärvi, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5742 044-521 5742
niko.luosujarvi@k-rauta.fi
Ville Marttila, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5709 044-521 5709
ville.marttila@k-rauta.fi
Panu Paavola, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5717 044-521 5717
panu.paavola@k-rauta.fi
Laura Sivula, talotekniikka, rakennustarvike, työvälineosasto
044-521 5711 044-521 5711
laura.sivula@k-rauta.fi
Puutarha
044-521 5570 044-521 5570
Varasto
044-521 5580 044-521 5580
Esa Autio, varasto
044-521 5719 044-521 5719
esa.autio@k-rauta.fi
Lähettämö
044-521 5560 044-521 5560
Sanna Rättyä, ostaja työväline, piha ja puutarha
050-595 6165 050-595 6165
sanna.rattya@k-rauta.fi
Simo Schönberg, ostaja sisustus, kodin kalusteet, lvi
050-5956173 050-5956173
simo.schonberg@k-rauta.fi
Arto Viittanen, ostaja rakennustarvikkeet
044-521 5739 044-521 5739
arto.viittanen@k-rauta.fi