K-Rauta Valkeakoski

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
8:30 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: ei saatavilla!
Maanantai - Perjantai
Ei saatavilla!
Lauantai
Ei saatavilla!
Sunnuntai
Ei saatavilla!

Yhteystiedot

Sammonkatu 19, 37600 Valkeakoski
puh. 020 7630 850
Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon 040 868 2335, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 020-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min ja matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Valkeakoski Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jouni Fuss, kauppias
040 841 5933
jouni.fuss@k-rauta.fi
Vaihde
0207 630 850
Tiina Mäki-Äijö, toimisto
040 868 2331
tiina.maki-aijo@k-rauta.fi
Kassa
040 868 2335
Rakennustarvike
0207 630 851
Henri Mahosenaho, rakennustarvike/varasto
040 868 2333
henri.mahosenaho@k-rauta.fi
Esko Kolu, rakennustarvike ja pienrauta
040 868 2334
esko.kolu@k-rauta.fi
Sisustus
0207 630 853
Susanna Järvinen, sisustus
040 868 2338
susanna.jarvinen@k-rauta.fi
Sari Vahekoski, sisustus
040 835 8055
sari.vahekoski@k-rauta.fi
Puutarha
0207 630 852
Riikka Fuss, puutarha
040 868 2336
riikka.fuss@k-rauta.fi
Satu Kokko, Kotipiha-myymälä
040 868 2332
satu.kokko@k-rauta.fi
Varasto
0207 630 858
Ville Kanerva, varasto
040 351 9170
ville.kanerva@k-rauta.fi
Ilpo Kivistö, varasto
040 868 2340