K-Rauta Vantaanportti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Silvastintie 2, 01510 Vantaa
puh. 09 825 550 09 825 550
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Vantaanportti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme!
Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Haemme nyt joukkoomme kokoaikaista noutopihan myyjää kevät- ja kesäsesongin ajaksi

Noutopihan myyjältä odotamme aktiivista ja innostunutta otetta asiakaspalveluun. Työaika on vuorotyötä kaupan aukioloaikojen mukaan.

Työtehtäviin kuuluu mm. myyntityötä, tavaran purkua ja vastaanottoa. Työtehtävässä edellytetään trukin käyttöä ja 18 vuoden ikää. Työn aloitus sopimuksen mukaan, kesto elo- syyskuulle.

Hakemukset kirjallisesti tai sähköpostilla viimeistään 15.3.2019

Hakemukset osoitteeseen:
K-rauta Vantaanportti
Mikael Åstrand
Silvastintie 2, 01510 Vantaa
mikael.astrand@k-rauta.fi

 

 

 

 

 

 

 

Henkilöstö

Keskus / info
09 825 550 09 825 550
Mikael Åstrand, kauppias
09 825 550 09 825 550
mikael.astrand@k-rauta.fi
Risto Oinonen, myymäläpäällikkö
09 8255 5338 09 8255 5338
risto.oinonen@k-rauta.fi
Jaana Sjöholm, konttori
09 8255 5374 09 8255 5374
jaana.sjoholm@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö rakennustarvike
09 8255 5379 09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Tea Ståhl-Wahlsten, myyntipäällikkö sisustus
09 8255 5383 09 8255 5383
tea.stahl-wahlsten@k-rauta.fi
Eliisa Lamminsalo, myyntipäällikkö kylpyhuoneet
09 8255 5385
eliisa.lamminsalo@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö työväline ja pienrauta
09 8255 5379 09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Heidi Hankaa, myyntipäällikkö ammattiasiakasmyynti
09 8255 5360
heidi.hankaa@k-rauta.fi
Kirsi Ikola remonttimyynti
09 8255 5373 09 8255 5373
kirsi.ikola@k-rauta.fi
Aija Koivisto remonttimyynti
09 8255 5318 09 8255 5318
aija.koivisto@k-rauta.fi
Jari Hurme, ammattiasiakasmyynti
09 8255 5344 09 8255 5344
jari.hurme@k-rauta.fi
Markku Huusko ammattiasiakasmyynti
09 8255 5342 09 8255 5342
markku.huusko@k-rauta.fi
Juha Kallio ammattiasiakasmyynti
09 8255 5386 09 8255 5386
juha.kallio@k-rauta.fi
Keittiösuunnittelija, Seija Österberg
0400 555 002 0400 555 002
seija.osterberg@petrakeittiot.fi