K-Rauta Vantaanportti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Yhteystiedot

Silvastintie 2, 01510 Vantaa
puh. 09 825 550 09 825 550
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Vantaanportti Facebook

Kauppias tiedottaa

 

 

 

 Paikalla terssimestari, jolta saat vinkit terassin rakentamiseen, sekä tietoa terassin rakennusmateriaaleista ja niiden pintakäsittelystä.

MENOSSA MUKANA MYÖS

Tammiston puun pihasauna

Cello Spa ulkoporeallas

Opamuurikka kesäkeittiöt ja savustimet

Fiskars työvälineet

Tikkurilan maalausnäytös

Neudorf nurmikon ph-mittaus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henkilöstö

Keskus / info
09 825 550 09 825 550
Mikael Åstrand, kauppias
09 825 550 09 825 550
mikael.astrand@k-rauta.fi
Risto Oinonen, myymäläpäällikkö
09 8255 5338 09 8255 5338
risto.oinonen@k-rauta.fi
Jaana Sjöholm, konttori
09 8255 5374 09 8255 5374
jaana.sjoholm@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö rakennustarvike
09 8255 5379 09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Tea Ståhl-Wahlsten, myyntipäällikkö sisustus
09 8255 5383 09 8255 5383
tea.stahl-wahlsten@k-rauta.fi
Eliisa Mattsson, myyntipäällikkö kylpyhuoneet
09 8255 5385
eliisa.mattsson@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö työväline ja pienrauta
09 8255 5379 09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Heidi Hankaa, myyntipäällikkö piha ja puutarha
09 8255 5360
heidi.hankaa@k-rauta.fi
Kirsi Ikola remonttimyynti
09 8255 5373 09 8255 5373
kirsi.ikola@k-rauta.fi
Aija Koivisto remonttimyynti
09 8255 5318 09 8255 5318
aija.koivisto@k-rauta.fi
Jari Hurme, ammattiasiakasmyynti
09 8255 5344 09 8255 5344
jari.hurme@k-rauta.fi
Markku Huusko ammattiasiakasmyynti
09 8255 5342 09 8255 5342
markku.huusko@k-rauta.fi
Juha Kallio ammattiasiakasmyynti
09 8255 5386 09 8255 5386
juha.kallio@k-rauta.fi
Jari Mäkelä ammattiasiakasmyynti
09 8255 5313 09 8255 5313
jari.makela@k-rauta.fi
Talomyyjä, Johan Lehti
0400 464 294 0400 464 294
johan.lehti@k-rauta.fi