K-Rauta Vantaanportti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Silvastintie 2, 01510 Vantaa
puh. 09 825 550 09 825 550
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Vantaanportti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme!
Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Sisustusmyyjämme Anna palvelee myös venäjän kielellä.
Мы обслуживаем вас на русском языке!
Вы можете связаться с нами:

Хулкко Анна
тел. 09 82555334
anna.hulkko@k-rauta.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henkilöstö

Keskus / info
09 825 550 09 825 550
Mikael Åstrand, kauppias
09 825 550 09 825 550
mikael.astrand@k-rauta.fi
Risto Oinonen, myymäläpäällikkö
09 8255 5338 09 8255 5338
risto.oinonen@k-rauta.fi
Jaana Sjöholm, konttori
09 8255 5374 09 8255 5374
jaana.sjoholm@k-rauta.fi
Työväline/rakennustarvikeosasto
09 8255 5403 09 8255 5403
info.vantaanportti@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö rakennustarvike
09 8255 5379 09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Jenna Javanainen, myyntipäällikkö sisustus
09 8255 5362 09 8255 5362
jenna.javanainen@k-rauta.fi
Eliisa Lamminsalo, myyntipäällikkö kylpyhuoneet
09 8255 5385
eliisa.lamminsalo@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö työväline ja pienrauta
09 8255 5379 09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Susanna Soriola, ammattiasiakkaiden suunnittelupalvelu, Cello ja Oodi keittöt, remonttimyynti
040 4870 888 040 4870 888
susanna.soriola@k-rauta.fi
Kirsi Ikola, suunnittelupalvelu, remonttimyynti
09 8255 5373 09 8255 5373
kirsi.ikola@k-rauta.fi
Aija Koivisto, suunnittelupalvelu, remonttimyynti
09 8255 5318 09 8255 5318
aija.koivisto@k-rauta.fi
Merja Puotila, Cello keittiösuunnittelija
050 338 0835 050 338 0835
merja.puotila@k-rauta.fi
Heidi Hankaa, myyntipäällikkö ammattiasiakasmyynti
09 8255 5360
heidi.hankaa@k-rauta.fi
Jari Hurme, ammattiasiakasmyynti
09 8255 5344 09 8255 5344
jari.hurme@k-rauta.fi
Juha Kallio, ammattiasiakasmyynti
09 8255 5386 09 8255 5386
juha.kallio@k-rauta.fi
Janne Hartikainen, ammattiasiakasmyynti
09 8255 5354 09 8255 5354
janne.hartikainen@k-rauta.fi