K-Rauta Vantaanportti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Yhteystiedot

Silvastintie 2, 01510 Vantaa
puh. 09 825 550
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Vantaanportti Facebook

Kauppias tiedottaa

 

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

 

Henkilöstö

Keskus / info
09 825 550
Mikael Åstrand, kauppias
09 825 550
mikael.astrand@k-rauta.fi
Risto Oinonen, myymäläpäällikkö
09 8255 5338
risto.oinonen@k-rauta.fi
Jaana Sjöholm. konttori ark. 7-15
09 8255 5374
jaana.sjoholm@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö rakennustarvike
09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Tea Ståhl-Wahlsten, myyntipäällikkö sisustus
09 8255 5383
tea.stahl-wahlsten@k-rauta.fi
Eliisa Mattsson, myyntipäällikkö kylpyhuoneet
09 8255 5385
eliisa.mattsson@k-rauta.fi
Tuomo Ryyppö, myyntipäällikkö työväline ja pienrauta
09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi
Heidi Hankaa, myyntipäällikkö piha ja puutarha
09 8255 5360
heidi.hankaa@k-rauta.fi
Taneli Purho talomyynti
040 180 5888
taneli.purho@k-rauta.fi
Maija Koski, keittiömyynti
09 8255 5334
050 4489 005
maija.koski@k-rauta.fi
Kirsi Ikola remonttimyynti
09 8255 5373
kirsi.ikola@k-rauta.fi
Aija Koivisto remonttimyynti
09 8255 5318
aija.koivisto@k-rauta.fi
Markku Huusko ammattiasiakasmyynti
09 8255 5342
markku.huusko@k-rauta.fi
Jari Hurme, ammattiasiakasmyynti
09 8255 5344
jari.hurme@k-rauta.fi
Juha Kallio ammattiasiakasmyynti
09 8255 5386
juha.kallio@k-rauta.fi
Juha-Pekka Savolainen ammattiasiakasmyynti
09 8255 5358
juha-pekka.savolainen@k-rauta.fi