K-Rauta Toikkonen, Ylöjärvi

K-Rauta Toikkonen, Ylöjärvi

Yhteystiedot

Vaihtotie 6-8, 33470 Ylöjärvi
puh. (03) 345 8900
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-18
9-15
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Timo Toikkonen, Kauppias
03 345 8912
timo.toikkonen@k-rauta.fi
Markku Linnusmäki, Kauppias
040 541 9675
markku.linnusmaki@k-rauta.fi
Heikki Niemi, Rakennustarvike
0400 634 949
heikki.niemi@k-rauta.fi
Manu Kalliolepo, Rakennustarvike
050 310 3826
manu.kalliolepo@k-rauta.fi
Janne Lyly, Rakennustarvike
050 310 3822
janne.lyly@k-rauta.fi
Ari Kaasalainen, LVI-talotekniikka
050 310 3824
lvi.toikkonen@k-rauta.fi
Pauli Helin, LVI-talotekniikka
050 310 3823
lvi.toikkonen@k-rauta.fi
Vesa Ahokas, LVI-talotekniikka
050 337 9077
vesa.ahokas@k-rauta.fi
Mira Ronkainen, LVI-talotekniikka
050 310 3827
lvi.toikkonen@k-rauta.fi
Mika Mikkola, Sisustus ja kodin kaulustaminen
050 310 3812
sisustus.toikkonen@k-rauta.fi
Toni Mikkola, Sisustus ja kodin kalustaminen
050 310 3814
sisustus.toikkonen@k-rauta.fi
Arja Toivonen, Sisustus ja kodin kalustaminen
050 310 3816
sisustus.toikkonen@k-rauta.fi
Saini Ojanen, Sisustus ja kodin kalustaminen
050 310 3815
sisustus.toikkonen@k-rauta.fi
Jaana Alho, Sisustus ja kodin kalustaminen
050 310 3813
sisustus.toikkonen@k-rauta.fi
Jouni Jaskara, Työväline
050 310 3820
tyovaline.toikkonen@k-rauta.fi
Veikko Pyykkö, Työväline
050 3314677
tyovaline.toikkonen@k-rauta.fi
Sami Rajala, Työväline
050 310 3821
tyovaline.toikkonen@k-rauta.fi
Antti Vesanen, Pienrauta
050 310 3819
pienrauta.toikkonen@k-rauta.fi
Teijo Huttunen, Pienrauta
050 310 3817
pienrauta.toikkonen@k-rauta.fi
Joona Hietamäki, Pienrauta
050 310 3818
pienrauta.toikkonen@k-rauta.fi
Ritva Heinisuo, Konttori/kassa
040 705 0076
ritva.heinisuo@k-rauta.fi