Siirry sisältöön
  • Myymälät
  • Palvelut
  • Varaa aika
  • Inspiraatio ja ohjeet
  • Terassilaskuri
  • Tuotemerkit
  • Ammattilaisille
  • Tarjoukset
  • Outlet
  • Ota yhteyttä
K-Raudan logo, aloitussivulle
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
K-Raudan logo, aloitussivulle
  • Outlet
Löysimme aiemmin tehdyn ostoskorisi. Avataanko se?

Huomioithan, että avaamalla tallennetun ostoskorin menetät mahdollisen nykyisen ostoskorin. Jatkamalla nykyisellä ostoskorilla, aiemmin tehty ostoskori korvautuu nykyisellä.
Työkalut

Paineilma

Näytetään 204 tuotetta

ArrowTyökalut

  • Aggregaatit
  • Ajoneuvotarvikkeet
  • Akkukonesarjat
  • Akut ja laturit
  • Hitsaus ja juottaminen
  • Kemikaalit, pesuaineet ja liuottimet
  • Kiillotuskoneet
  • Kipsilevyleikkurit
  • Kuumailmapuhaltimet
  • Kuumalankaleikkurit ja Styrox-leikkurit
  • Kuumavesipesurit
  • Käsityökalut
  • Lasermittarit ja mittalaitteet
  • Massapuristimet ja silikonipuristimet
  • Merkintävälineet
  • Metallintyöstökoneet ja puuntyöstökoneet
  • Mutterinvääntimet
  • Muuraustyökalut
  • Naulaimet
  • Nitojat
  • Paineilma
    • Kompressorit
    • Paineilmahiomakoneet
    • Paineilmaräikät ja paineilmamutterinvääntimet
    • Paineilmatarvikkeet
    • Paineilmatyökalusarjat
    • Puhalluspistoolit
    • Renkaantäyttölaitteet
    • Soodapuhalluslaitteet
  • Piikkauskoneet
  • Porakoneet
  • Rakennusimurit ja teollisuusimurit
  • Rakennustyövälineet
  • Ruuvinvääntimet
  • Suojapeitteet ja pressut
  • Sähkötyövälineiden tarvikkeet
  • Telttakatokset ja työmaateltat
  • Työkalujen säilytys ja kuljetus
  • Työturvallisuus
  • Työvaatteet
  • Varusteet työmaalle
  • Yleisleikkurit

Suodattimet

€
€

Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua

Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua
Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua
Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua
Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua
Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua
Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua
Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua
Kuva tuotteesta

Akkukompressori Ryobi R18AC-0 18V ONE+ ei akkua

229€/kpl 229 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kompressori Nuair Goliath 7,5kW 270l 400V 3-vaihe

Kuva tuotteesta

Kompressori Nuair Goliath 7,5kW 270l 400V 3-vaihe

2080€/kpl 2 080 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kompressori Senco AC32024 9bar 24l

Kompressori Senco AC32024 9bar 24l
Kompressori Senco AC32024 9bar 24l
Kompressori Senco AC32024 9bar 24l
Kompressori Senco AC32024 9bar 24l
Kompressori Senco AC32024 9bar 24l
Kompressori Senco AC32024 9bar 24l
Kompressori Senco AC32024 9bar 24l
Kuva tuotteesta

Kompressori Senco AC32024 9bar 24l

1195€/kpl 1 195 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kompressori Nuair Massimo 5,5kW 200l 400V 3-vaihe

Kuva tuotteesta

Kompressori Nuair Massimo 5,5kW 200l 400V 3-vaihe

1515€/kpl 1 515 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid
Kuva tuotteesta

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Hybrid

149€/kpl 149 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo

Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo
Kuva tuotteesta

Akkukompressori Einhell Power-X-Change TE-AC 36/8 Li Of Set Solo

184€/kpl 184 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Kompressori Senco AC24080 80l

Kompressori Senco AC24080 80l
Kompressori Senco AC24080 80l
Kompressori Senco AC24080 80l
Kompressori Senco AC24080 80l
Kompressori Senco AC24080 80l
Kompressori Senco AC24080 80l
Kompressori Senco AC24080 80l
Kompressori Senco AC24080 80l
Kuva tuotteesta

Kompressori Senco AC24080 80l

915€/kpl 915 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö

Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö
Kuva tuotteesta

Kompressori Senco AC12810 230V 0,75kW 10l säiliö

510€/kpl 510 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito
Kuva tuotteesta

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito

124€/kpl 124 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Letkukela Aerfast aa2008r 20m

Letkukela Aerfast aa2008r 20m
Letkukela Aerfast aa2008r 20m
Letkukela Aerfast aa2008r 20m
Letkukela Aerfast aa2008r 20m
Letkukela Aerfast aa2008r 20m
Kuva tuotteesta

Letkukela Aerfast aa2008r 20m

139€/kpl 139 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Letkusarja Senco PU 10mx6,5mm

Letkusarja Senco PU 10mx6,5mm
Letkusarja Senco PU 10mx6,5mm
Letkusarja Senco PU 10mx6,5mm
Letkusarja Senco PU 10mx6,5mm
Kuva tuotteesta

Letkusarja Senco PU 10mx6,5mm

56,90€/kpl 56,90 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kierreletku Senco 6m

Kuva tuotteesta

Kierreletku Senco 6m

47,95€/kpl 47,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Letkusarja Senco PU 10mx10mm

Letkusarja Senco PU 10mx10mm
Letkusarja Senco PU 10mx10mm
Letkusarja Senco PU 10mx10mm
Letkusarja Senco PU 10mx10mm
Kuva tuotteesta

Letkusarja Senco PU 10mx10mm

79,90€/kpl 79,90 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kierreletku Senco 10mmx6m

Kuva tuotteesta

Kierreletku Senco 10mmx6m

79,90€/kpl 79,90 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V

Kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V
Kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V
Kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V
Kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V
Kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V
Kuva tuotteesta

Kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V

379€/kpl 379 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Akkukompressori Makita AC001GZ 40V XGT

Akkukompressori Makita AC001GZ 40V XGT
Akkukompressori Makita AC001GZ 40V XGT
Akkukompressori Makita AC001GZ 40V XGT
Akkukompressori Makita AC001GZ 40V XGT
Kuva tuotteesta

Akkukompressori Makita AC001GZ 40V XGT

525€/kpl 525 € / kpl

525€/kpl 525 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Ilmakompressori Mag-Pro Airtools 14A 100PSI

Kuva tuotteesta

Ilmakompressori Mag-Pro Airtools 14A 100PSI

22,95€/kpl 22,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo
Kuva tuotteesta

Akkukompressori Einhell Power-X-Change Pressito 18/25 Solo

94,90€/kpl 94,90 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo

Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo
Kuva tuotteesta

Akkuilmakompressori Bosch GKO18V-51 Solo

449€/kpl 449 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Letkunippa 3/8in sisäkierre IP

Letkunippa 3/8in sisäkierre IP
Letkunippa 3/8in sisäkierre IP
Letkunippa 3/8in sisäkierre IP
Letkunippa 3/8in sisäkierre IP
Kuva tuotteesta

Letkunippa 3/8in sisäkierre IP

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

4,98€/kpl 4,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Konenippa Senco 1/4in sisäkierre IP 2kpl

Konenippa Senco 1/4in sisäkierre IP 2kpl
Konenippa Senco 1/4in sisäkierre IP 2kpl
Konenippa Senco 1/4in sisäkierre IP 2kpl
Konenippa Senco 1/4in sisäkierre IP 2kpl
Kuva tuotteesta

Konenippa Senco 1/4in sisäkierre IP 2kpl

9,95€/pkt 9,95 € / pkt

4,98€/kpl 4,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Pikaliitin Senco 1/2in sisä IP

Kuva tuotteesta

Pikaliitin Senco 1/2in sisä IP

17,95€/kpl 17,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Pikaliitinnippa Senco 8mm letkukara 2kpl

Kuva tuotteesta

Pikaliitinnippa Senco 8mm letkukara 2kpl

7,95€/pkt 7,95 € / pkt

3,98€/kpl 3,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Pikaliitinnippa Senco 6,5mm letkukara IP 2kpl

Pikaliitinnippa Senco 6,5mm letkukara IP 2kpl
Pikaliitinnippa Senco 6,5mm letkukara IP 2kpl
Pikaliitinnippa Senco 6,5mm letkukara IP 2kpl
Pikaliitinnippa Senco 6,5mm letkukara IP 2kpl
Kuva tuotteesta

Pikaliitinnippa Senco 6,5mm letkukara IP 2kpl

7,45€/kpl 7,45 € / kpl

3,73€/kpl 3,73 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Pikaliitin Senco 8mm letkukara IP

Pikaliitin Senco 8mm letkukara IP
Pikaliitin Senco 8mm letkukara IP
Pikaliitin Senco 8mm letkukara IP
Pikaliitin Senco 8mm letkukara IP
Kuva tuotteesta

Pikaliitin Senco 8mm letkukara IP

14,95€/kpl 14,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Letkuklemmari Senco 10-16mm 5kpl

Letkuklemmari Senco 10-16mm 5kpl
Letkuklemmari Senco 10-16mm 5kpl
Letkuklemmari Senco 10-16mm 5kpl
Letkuklemmari Senco 10-16mm 5kpl
Kuva tuotteesta

Letkuklemmari Senco 10-16mm 5kpl

8,95€/kpl 8,95 € / kpl

1,79€/kpl 1,79 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Konenippa Senco 1/2in ulkokierre IP

Kuva tuotteesta

Konenippa Senco 1/2in ulkokierre IP

13,95€/pkt 13,95 € / pkt

6,98€/kpl 6,98 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Pikaliitin Senco 1/2in ulkokierre IP

Kuva tuotteesta

Pikaliitin Senco 1/2in ulkokierre IP

17,95€/kpl 17,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Pikaliitin Senco 12,7 mm letkukara IP

Kuva tuotteesta

Pikaliitin Senco 12,7 mm letkukara IP

17,95€/kpl 17,95 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V

Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V
Kuva tuotteesta

Puhalluspistooli Makita AS001GZ XGT 40V

209€/kpl 209 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Puhallussooda Nordblast 25kg

Kuva tuotteesta

Puhallussooda Nordblast 25kg

44,95€/Säkki 44,95 € / Säkki

1,80€/kg 1,80 € / kg

Lue lisää
Tilaa ja nouda

Paineilmakäynnistin Mirka pölynimureille 230V EU

Paineilmakäynnistin Mirka pölynimureille 230V EU
Paineilmakäynnistin Mirka pölynimureille 230V EU
Paineilmakäynnistin Mirka pölynimureille 230V EU
Paineilmakäynnistin Mirka pölynimureille 230V EU
Kuva tuotteesta

Paineilmakäynnistin Mirka pölynimureille 230V EU

479€/kpl 479 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0

369€/kpl 369 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 850CV 200mm pölynpoisto 5,0

Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 850CV 200mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 850CV 200mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 850CV 200mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 850CV 200mm pölynpoisto 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 850CV 200mm pölynpoisto 5,0
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 850CV 200mm pölynpoisto 5,0

565€/kpl 565 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kompressoriletku Dewalt 5m

Kompressoriletku Dewalt 5m
Kompressoriletku Dewalt 5m
Kompressoriletku Dewalt 5m
Kompressoriletku Dewalt 5m
Kuva tuotteesta

Kompressoriletku Dewalt 5m

38,95€/kpl 38,95 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5mm

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5mm
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5mm

334€/kpl 334 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 550DB 125mm pölypussi 5,0

489€/kpl 489 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Mutteriväännin Bahco mini 1/2in BP814

Kuva tuotteesta

Mutteriväännin Bahco mini 1/2in BP814

189€/kpl 189 € / kpl

Lue lisää
Vain myymälöistä

Tasohiomakone Mirka OS 383CV 70x198mm pölynpoisto 3,0

Tasohiomakone Mirka OS 383CV 70x198mm pölynpoisto 3,0
Tasohiomakone Mirka OS 383CV 70x198mm pölynpoisto 3,0
Tasohiomakone Mirka OS 383CV 70x198mm pölynpoisto 3,0
Tasohiomakone Mirka OS 383CV 70x198mm pölynpoisto 3,0
Tasohiomakone Mirka OS 383CV 70x198mm pölynpoisto 3,0
Kuva tuotteesta

Tasohiomakone Mirka OS 383CV 70x198mm pölynpoisto 3,0

409€/kpl 409 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550DB 125mm pölypussi 5,0mm

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550DB 125mm pölypussi 5,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550DB 125mm pölypussi 5,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550DB 125mm pölypussi 5,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550DB 125mm pölypussi 5,0mm
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550DB 125mm pölypussi 5,0mm

379€/kpl 379 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Nauhahiomakone Mirka PBS 13NV 13x457mm ei pölynpoistoa

Kuva tuotteesta

Nauhahiomakone Mirka PBS 13NV 13x457mm ei pölynpoistoa

279€/kpl 279 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 325DB 77mm pölypussi 2,5mm

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 325DB 77mm pölypussi 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 325DB 77mm pölypussi 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 325DB 77mm pölypussi 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 325DB 77mm pölypussi 2,5mm
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 325DB 77mm pölypussi 2,5mm

379€/kpl 379 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Kiillotuskone Mirka rop2 312nv 77mm ei pölynpoistoa 12,0

Kiillotuskone Mirka rop2 312nv 77mm ei pölynpoistoa 12,0
Kiillotuskone Mirka rop2 312nv 77mm ei pölynpoistoa 12,0
Kiillotuskone Mirka rop2 312nv 77mm ei pölynpoistoa 12,0
Kiillotuskone Mirka rop2 312nv 77mm ei pölynpoistoa 12,0
Kuva tuotteesta

Kiillotuskone Mirka rop2 312nv 77mm ei pölynpoistoa 12,0

489€/kpl 489 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5
Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka PROS 625CV 150mm pölynpoisto 2,5

359€/kpl 359 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625DB 150mm pölypussi 2,5mm

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625DB 150mm pölypussi 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625DB 150mm pölypussi 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625DB 150mm pölypussi 2,5mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625DB 150mm pölypussi 2,5mm
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 625DB 150mm pölypussi 2,5mm

379€/kpl 379 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0mm

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0mm
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka ROS 550CV 125mm pölynpoisto 5,0mm

334€/kpl 334 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm

Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka AOS 130NV 32mm ei pölynpoistoa 3,0mm

449€/kpl 449 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa

Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 610CV 150mm pölynpoisto 10,0mm

Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 610CV 150mm pölynpoisto 10,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 610CV 150mm pölynpoisto 10,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 610CV 150mm pölynpoisto 10,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 610CV 150mm pölynpoisto 10,0mm
Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 610CV 150mm pölynpoisto 10,0mm
Kuva tuotteesta

Epäkeskohiomakone Mirka ROS2 610CV 150mm pölynpoisto 10,0mm

499€/kpl 499 € / kpl

Lue lisää
Toimitettavissa
Näytetään tuotteet: 49 - 96 (yht. 204)
12345 / 5

Paineilmatyökalut pitkäkestoiseen työskentelyyn K-Raudasta

Paineilmatyökalut ovat monen konepajan, autotallin ja rakennustyömaan perusvarustusta, eikä syyttä. Paineilmalla toimiva kone on kevyt, kestää kovaa käyttöä eikä ylikuumene, vaikka sitä pitäisi kädessä koko työpäivän. Kun sama kompressori pyörittää hiomakonetta, mutterinväännintä ja naulainta, työkalut pysyvät yksinkertaisina ja huoltoväli venyy pitkäksi. Tehoa riittää myös silloin, kun akkukoneen virta alkaisi loppua kesken – ja hinta per työkalu jää yleensä selvästi edullisemmaksi.

Kokonaisuus lähtee aina liikkeelle koneesta: valitse ensin sopiva malli kompressorivalikoimasta, sillä tuotto ja säiliön koko määräävät, mitä työkaluja sillä pystyy käyttämään. Pintatöihin ja korjaamokäyttöön löytyy kaikkea paineilmahiomakoneista paineilmaräikkiin, ja loput paineilmajärjestelmän palaset, kuten letkut, liittimet ja suodattimet, kannattaa poimia paineilmatarvikkeiden joukosta. K-Raudan valikoimasta saat kaiken saman katon alta, ja jos yhdistelmän valinta askarruttaa, meidän asiantuntijamme neuvovat sinua mielellään. Tilaa luotettavat paineilmalaitteet verkosta kotiin tai nouda ne lähimmästä K-Raudasta.

Maksutavat verkkokaupassa

  • Aktian verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Walley
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • K-Raudan remppatili
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Visa
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Aktian verkkomaksu
  • S-Pankin verkkomaksu
  • MobilePay
  • Walley
  • Osuuspankin verkkomaksu
  • Danske Bankin verkkomaksu
  • Mastercard
  • K-Raudan remppatili
  • Handelsbankenin verkkomaksu
  • Säästöpankin verkkomaksu
  • Nordean e-maksu
  • Visa
  • Ålandsbanken verkkomaksu
  • POP Pankin verkkomaksu
  • Phone

    Asiakkuus

    Tutustu eri asiakkuusvaihtoehtoihin K-Raudassa.
  • Email

    Ota yhteyttä

    Jätä meille palautetta tai lähetä yhteydenottopyyntö.
  • Store

    Hae myymälää

    Etsi lähin myymäläsi laajasta myymäläverkostostamme
Asiakaspalvelu
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
  • Verkkokaupan asiakaspalvelu
  • Myymälöiden yhteystiedot
  • Tilinavauslomake yrityksille
  • Tilinavauslomake kuluttajille 1. vastuullinen
  • Tilinavauslomake kuluttajille 2. vastuullinen
  • Palautuslomake
  • Peruutusilmoitus
Info
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
  • Tietosuojaseloste
  • Saavutettavuusseloste
  • Verkkokaupan tilaus- ja toimitusehdot
  • Käyttöehdot
  • Takuu ja virhevastuu
  • K-ryhmän evästekäytännöt
  • Evästeasetukset
  • EU:n datasäädös
K-Rauta
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
  • Tuotemerkit
  • Esitteet
  • K-Plussa
  • Tietoa meistä
  • Vastuullisuus
  • Töihin K-Rautaan
  • Uutiset ja yhteystiedot medialle
Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat tarjoukset, vinkit ja ohjeet suoraan sähköpostiisi. Sinun pitää olla yli 18-vuotias tilataksesi uutiskirjeen. Tilaa uutiskirje
© 2026 K-Rauta
K-Rauta facebookissaSeuraa meitä Instagramissa