K-Rauta Äänekoski

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 13
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 13
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 13
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 13
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Rahastajantie 1, 44100 Äänekoski
puh. 014 5495 400 014 5495 400
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Äänekoski Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Niko Lamberg, kauppias / rakennustarvike, LVI
0400 587 143 0400 587 143
niko.lamberg@k-rauta.fi
Timo Peltoniemi Talomyynti, rakennustarvike- ja yritysmyynti
050 534 5627 050 534 5627
timo.peltoniemi@k-rauta.fi
Antti Paananen Työväline ja pienrauta verkkokauppavastaava
044 761 4560 044 761 4560
antti.paananen@k-rauta.fi
Heimo Savolainen Sisustus, maalit
044 761 4562 044 761 4562
heimo.savolainen@k-rauta.fi
Sirpa Lamberg  Kotipiha-myymälä, kodin käyttötarvike
040 767 3317 040 767 3317
sirpa.lamberg@k-rauta.fi
Kari Taipaleenmäki Varasto ja kuljetukset
044 761 4569 044 761 4569
Sanna Ahola Laskutus ja konttori
044 761 4554 044 761 4554
sanna.ahola@k-rauta.fi
Kari Holstikko Myymälä
044 761 4574 044 761 4574
kari.holstikko@k-rauta.fi
Mika Trygg Myymälä
040 125 8336 040 125 8336
mika.trygg@k-rauta.fi