K-Rauta Äimärautio

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 10 - 16
Maanantai
7 - 20
Tiistai
7 - 20
Keskiviikko
7 - 20
Torstai (Helatorstai)
10 - 16
Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

Yhteystiedot

Äimätie 2, 90400 Oulu
puh. 085500500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Äimärautio Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Anne Antikka, kauppias
044 7500 909
anne.antikka@k-rauta.fi
Jarmo Antikka, kauppias
050 092 7362
jarmo.antikka@k-rauta.fi
Info/vaihde
08 5500 500
oulu@k-rauta.fi
Arto Teppo, myymäläpäällikkö
044 7500 900
arto.teppo@k-rauta.fi
Tuomo Rantaniemi, konttoripäällikkö
050 5981 103
tuomo.rantaniemi@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu rakentaminen
044 7577 307
Kari Hintsala, rakennustarvike
044 7577 789
kari.hintsala@k-rauta.fi
Esa Juntunen, rakennustarvike
050 9177 340
esa.juntunen@k-rauta.fi
Markku Kivimäki, rakennustarvike
044 7500 887
markku.kivimaki@k-rauta.fi
Hannu Kukkola, rakennustarvike
044 7500 881
hannu.kukkola@k-rauta.fi
Martti Pönkkö, rakennustarvike
050 5441 222
martti.ponkko@k-rauta.fi
Merja Timonen, rakennustarvike
044 7500 883
merja.timonen@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu sisustaminen
044 7577 308
Antti Husu, sisustaminen
050 3001 800
antti.husu@k-rauta.fi
Pirkko Jokilehto, sisustaminen
044 7500 929
pirkko.jokilehto@k-rauta.fi
Heli Moilanen, sisustaminen
044 7500 886
heli.moilanen@k-rauta.fi
Kari Oksanen, sisustaminen
044 7500 884
kari.oksanen@k-rauta.fi
Tomi Syngelmä, sisustaminen
044 7500 885
tomi.syngelma@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu työväline
044 7577 309
Liisa Juola, piha ja puutarha
044 7500 890
puutarha.oulu@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu yritysmyynti
044 7577 311
Tomi Alikoski, yritysmyynti
044 7500 919
tomi.alikoski@k-rauta.fi
Vesa Gallenius, yritysmyynti
050 5237 111
vesa.gallenius@k-rauta.fi
Mikko Mäkinen, yritysmyynti
044 7500 914
mikko.makinen@k-rauta.fi
Ilkka Parkkila, yritysmyynti
044 7500 906
ilkka.parkkila@k-rauta.fi
Rauli Seppänen, yritysmyynti
044 7500 889
rauli.seppanen@k-rauta.fi
Pekka Sipilä, yritysmyynti
050 5981 104
pekka.sipila@k-rauta.fi
Ilpo Bragge, talomyynti
0500 688418
ilpo.bragge@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu asennuspalvelu
044 5500 931
Pekka Ojala, asennuspalvelu
044 7500 905
pekka.ojala@k-rauta.fi
Aleksi Kastelli, asennuspalvelu
050 5600 016
aleksi.kastelli@k-rauta.fi
Kai Kanniainen, keittiösuunnittelu
044 7500 882
kai.kanniainen@k-rauta.fi
Jaakko Alakiuttu, rakennuspalvelu, projektimyynti, lvi
050 3700 585
jaakko.alakiuttu@k-rauta.fi
Jyrki Jokela, rakennuspalvelu, projektimyynti
050 5673 345
jyrki.jokela@k-rauta.fi
Perttu Kummala, ostaja, sisustus ja kodin kalusteet
044 7500 904
perttu.kummala@k-rauta.fi
Jani Jaurakkajärvi, ostaja, rakennustarvikkeet, puutavara, lvi
050 5463 281
jani.jaurakkajarvi@k-rauta.fi
Tuukka Kiiveri, ostaja, työvälineet, piha ja puutarha
044 7500 888
tuukka.kiiveri@k-rauta.fi
Minna Sarkkinen, markkinointi
044 7500 908
markkinointi.oulu@k-rauta.fi
Laskutus
044 7500 898
Tiina Vanhala, kassavastaava
044 7500 915
tiina.vanhala@k-rauta.fi
Veikko Pyykkönen, logistiikkapäällikkö
050 5981 105
veikko.pyykkonen@k-rauta.fi
Mika Väisänen, lähijakelu
044 7500 893
mika.vaisanen@k-rauta.fi
Toni Malinen, suuntakuormat ja Kemi
044 7500 916
toni.malinen@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu noutopiha
044 7577 312
Tavaran vastaanotto
044 7500 891
Sisäkerääjä
044 7500 901
Matti Juutinen, pikarahti palvelu
044 7500 928
matti.juutinen@k-rauta.fi