K-Rauta K-maatalous Forssa

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Lepistönkatu 1, 30100 Forssa
puh. (03) 424 0500 (03) 424 0500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Forssa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Seppo Levokoski, Kauppias
(03) 424 0530 (03) 424 0530
seppo.levokoski@k-rauta.fi
Mika Vähämäki, Rakennustarvike
(03) 424 0543 (03) 424 0543
mika.vahamaki@k-rauta.fi
Juha Ojansuu, Rakennustarvike
(03) 424 0525 (03) 424 0525
juha.ojansuu@k-rauta.fi
Jari-Pekka Haakana, Rakennustarvike
(03) 424 0531 (03) 424 0531
jari-pekka.haakana@k-rauta.fi
Kari Kantonen, Rakennustarvike
(03) 424 0545 (03) 424 0545
kari.kantonen@k-rauta.fi
Matti Kivistö, Yritysmyynti, Työväline
(03) 424 0552 (03) 424 0552
matti.kivisto@k-rauta.fi
Timo Mäntylä, Yritysmyynti
(03) 424 0538 (03) 424 0538
timo.mantyla@k-rauta.fi
Paul Böckerman, Yritysmyynti, Sisustus
(03) 424 0529 (03) 424 0529
paul.bockerman@k-rauta.fi
Pertti Niemelä, Sisustus
(03) 424 0544 (03) 424 0544
pertti.niemela@k-rauta.fi
Irma Laine,         Sisustus
(03) 424 0541 (03) 424 0541
irma.k.laine@k-rauta.fi
Virpi Into,           Sisustus, Sisustussuunnittelu
(03) 424 0510 (03) 424 0510
virpi.into@k-rauta.fi
Saila Puuronen, Sisustussuunnittelu, Noblessa -keittiöt
(03) 424 0535 (03) 424 0535
saila.puuronen@k-rauta.fi
Minna Sundberg, Noblessa -keittiöt
(03) 424 0554 (03) 424 0554
minna.sundberg@k-rauta.fi
Anniina Levokoski, Markkinointi,        Piha ja puutarha
(03) 424 0550 (03) 424 0550
anniina.levokoski@k-rauta.fi
Marianne Tehi, Konttori
(03) 424 0527 (03) 424 0527
marianne.tehi@k-rauta.fi
Anja Skyttälä, Konttori
(03) 424 0536 (03) 424 0536
anja.skyttala@k-rauta.fi
Eija Heikkilä, Kassa
Pasi Lehmijoki, Varasto
(03) 424 0526 (03) 424 0526
pasi.lehmijoki@k-rauta.fi
Timo Jokinen, Varasto
(03) 424 0553 (03) 424 0553
Ari Kalliokanta, Varasto
(03) 424 0537 (03) 424 0537
Juho Pura,      Ramirent
(03) 424 0549 (03) 424 0549
Päivi Vuori, Talomyynti
(03) 424 0548 (03) 424 0548
040 522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, Talomyynti
(03) 424 0560 (03) 424 0560
040 546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Kalle Vaari, Peltiseppä
(03) 424 0561 (03) 424 0561