K-Rauta Järvenpää

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Rajaniitynkatu 1, 04420 Järvenpää
puh. 020 7288 500
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Järvenpää Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Taina Källi, kauppias
040 770 2062
taina.kalli@k-rauta.fi
Rakennustarvike
040 840 3466
rakennustarvike.jarvenpaa@k-rauta.fi
Tomi Teräs, myyntipäällikkö, rakennustarvike
040 832 5547
tomi.teras@k-rauta.fi
Sisustus
040 840 6433
sisustus.jarvenpaa@k-rauta.fi
Joni Masko, myyntipäällikkö, sisustus
044 514 1842
joni.masko@k-rauta.fi
Kalustesuunnittelu ja -myynti
040 5378 719
Leila Suikkari, kalustesuunnittelu ja -myynti
040 714 1850
leila.suikkari@k-rauta.fi
Liisa Koivunen, sisustussuunnittelu
040 714 1852
liisa.koivunen@k-rauta.fi
Työväline
040 8411 571
tyokalu.jarvenpaa@k-rauta.fi
Tomi Teräs, myyntipäällikkö, työväline
040 832 5547
tomi.teras@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
040 840 9948
tyokalu.jarvenpaa@k-rauta.fi
Tomi Teräs, myyntipäällikkö, piha ja puutarha
040 832 5547
tomi.teras@k-rauta.fi
Sami Salmi, talomyynti
040 729 5379
sami.salmi@k-rauta.fi
Yrityspalvelu
040 840 4119
Tommi Valkonen, yrityspalvelu
040 714 1847
tommi.valkonen@k-rauta.fi
Pasi Vaakanainen, yrityspalvelu
040 714 1846
pasi.vaakanainen@k-rauta.fi
Varasto
040 841 3413
varasto.jarvenpaa@k-rauta.fi
Tavaran vastaanotto
040 714 1863
varasto.jarvenpaa@k-rauta.fi
Mikko Kytömaa, tavaran vastaanotto
040 714 1863
Hanna Lotsari-Mukkala, laskutus ja ostoreskontra
040 038 4743
laskutus.jarvenpaa@k-rauta.fi
Teija Andelin, markkinointi
040 714 1841
markkinointi.jarvenpaa@k-rauta.fi
Lounaskahvila Iron Coffee
0400 443 368