K-Rauta Kauhava

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Heimolankuja 9, 62200 Kauhava
puh. 01023 56849 01023 56849
Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon 050 310 1273, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 010-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min ja matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kauhava Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Mika Erkinheimo, Kauppias
mika.erkinheimo@k-rauta.fi
Tero Erkinheimo, All inqueries/claims and request for quotations
040 500 7848 040 500 7848
tero.erkinheimo@k-rauta.fi
Niko Honkanen, Rakennustarvike/Työväline/Pienrauta
040 570 0298 040 570 0298
niko.honkanen@k-rauta.fi
Reino Rintala, Rakennustarvike/Varasto ja kuljetuspalvelu
040 570 8481 040 570 8481
reino.rintala@k-rauta.fi
Henna Mikkonen, Sisustus ja kodin kalustus/Piha ja puutarha
050 5647232 050 5647232
henna.mikkonen@k-rauta.fi
Marika Erkinheimo, Sisustus ja kodin kalustus/Piha ja puutarha
040 570 4454 040 570 4454
marika.erkinheimo@k-rauta.fi
Tuija Nikkari, Kassa ja laskutus
050 310 1273 050 310 1273
tuija.nikkari@k-rauta.fi
Virpi Ollila, Piha ja Puutarha
050 407 8626 050 407 8626
virpi.ollila@k-rauta.fi