K-Rauta Kirkkonummi

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko (Suljemme poikkeuksellisesti klo 18 henkilöstön koulutuksen vuoksi)
7 - 18
Torstai
7 - 19
Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai
6:30 - 16
Tiistai
6:30 - 16
Keskiviikko (Suljemme poikkeuksellisesti klo 18 henkilöstön koulutuksen vuoksi)
6:30 - 16
Torstai
6:30 - 16
Perjantai
6:30 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Purokummuntie 2, 02400 Kirkkonummi
puh. 0400219107 0400219107
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kirkkonummi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kassaosasto
0400219107 0400219107
Martti Halmesmäki, Kauppias
0400 170 283 0400 170 283
martti.halmesmaki@k-rauta.fi
Johanna Heikkilä, Myymäläpäällikkö
0400 182 393 0400 182 393
johanna.heikkila@k-rauta.fi
Felix Westermarck - Yritys- ja Projektimyynti
0400231978 0400231978
felix.westermarck@k-rauta.fi
Roger Österman - Yritys- ja Projektimyynti
0403593951 0403593951
roger.osterman@k-rauta.fi
Lisbet Helander - Rakennustarvike
0404824278 0404824278
lisbet.helander@k-rauta.fi
Roosa Korhonen - Sisustus
0405575804 0405575804
roosa.korhonen@k-rauta.fi
Tony Löflund - Työväline, Rakennustarvike ja LVI / Noutopiha
0403564366 0403564366
toni.loflund@k-rauta.fi
Markus Dahlin - Työväline, Rakennustarvike
0400231484 0400231484
markus.dahlin@k-rauta.fi
Robin Valtonen - Piha ja puutarha, Työväline
0405575908 0405575908
robin.valtonen@k-rauta.fi
Jani Nummelin - Kuljetukset
0405947106 0405947106
jani.nummelin@k-rauta.fi
Sari Tolvanen - Logistiikka
0403593949 0403593949
sari.tolvanen@k-rauta.fi