K-Rauta Kirkkonummi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Purokummuntie 2, 02400 Kirkkonummi
puh. 0400 219 107 0400 219 107
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kirkkonummi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Martti Halmesmäki, Kauppias
0400 170 283 0400 170 283
martti.halmesmaki@k-rauta.fi
Johanna Heikkilä, Myymäläpäällikkö
0400 182 393 0400 182 393
johanna.heikkila@k-rauta.fi
Pinja Jaako, Rakennustarvike/LVI/Työväline
040 482 4278 040 482 4278
pinja.jaako@k-rauta.fi
Sebastian Palmroos, Rakennustarvike/LVI/Työväline
040 356 4366 040 356 4366
Sebastian.palmroos@k-rauta.fi
Esa Kakkonen, Rakennustarvike/LVI/Työväline
040 557 5875 040 557 5875
esa.kakkonen@k-rauta.fi
Tuija Tuovinen, Sisustus ja kodin kalustaminen
040 557 5804 040 557 5804
tuija.tuovinen@k-rauta.fi
Lisbet Helander, Sisustus ja kodin kalustaminen
040 557 5804 040 557 5804
lisbet.helander@k-rauta.fi
Robin Valtonen, Piha ja puutarha
040 557 5908 040 557 5908
robin.valtonen@k-rauta.fi
Petra Aittamaa, Piha ja puutarha
040 503 7137 040 503 7137
petra.aittamaa@k-rauta.fi
Nico Sjöholm, Yritysmyynti/Noutopiha ja kuljetukset
040 809 4166 040 809 4166
nico.sjoholm@k-rauta.fi
Roger Österman Yritysmyynti/Talomyynti
040 359 3951 040 359 3951
roger.osterman@k-rauta.fi
Tavaran vastaanotto
040 356 4362 040 356 4362
Essi Niskakangas, Konttori ja verkkokauppa
040 359 3949 040 359 3949
essi.niskakangas@k-rauta.fi