K-Rauta Kirkkonummi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai
7 - 20
Tiistai
7 - 20
Keskiviikko
7 - 20
Torstai
7 - 20
Perjantai (Juhannusaatto)
7 - 12
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
12 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai
7 - 20
Tiistai
7 - 20
Keskiviikko
7 - 20
Torstai
7 - 20
Perjantai (Juhannusaatto)
7 - 12
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
12 - 18

Yhteystiedot

Purokummuntie 2, 02400 Kirkkonummi
puh. 0400219107 0400219107
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kirkkonummi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kassaosasto
0400219107 0400219107
Martti Halmesmäki, Kauppias
0400 170 283 0400 170 283
martti.halmesmaki@k-rauta.fi
Johanna Heikkilä, Myymäläpäällikkö, Ostaja
0400 182 393 0400 182 393
johanna.heikkila@k-rauta.fi
Roger Österman - Yritysmyynti ja Projektimyynti
0403593951 0403593951
roger.osterman@k-rauta.fi
Lisbet Helander - Yritysmyynti ja Rakennustarvike
0404824278 0404824278
lisbet.helander@k-rauta.fi
Jani Nummelin - Työmaiden suoratilaukset ja Kuljetukset
0405947106 0405947106
jani.nummelin@k-rauta.fi
Dennis Westerholm - Noutopihan esimies
0400231978 0400231978
dennis.westerholm@k-rauta.fi
Tuija Tuovinen - Sisustus ja Kalustaminen, Remonttipalvelu ja asennukset
0400231484 0400231484
tuija.tuovinen@k-rauta.fi
Sisustus
0405575804 0405575804
Felix Westermarck - Työväline, Rakennustarvike ja LVI
0405575875 0405575875
Felix.westermarck@k-rauta.fi
Tony Löflund - Työväline, Rakennustarvike ja LVI / Noutopiha
0403564366 0403564366
toni.loflund@k-rauta.fi
Robin Valtonen - Piha ja puutarha, Työväline
0405575908 0405575908
robin.valtonen@k-rauta.fi
Petra Aittamaa - Logistiikka
0405037137 0405037137
petra.aittamaa@k-rauta.fi
Sari Tolvanen - Konttori
0403593949 0403593949
sari.tolvanen@k-rauta.fi