K-Rauta Kirkkonummi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Purokummuntie 2, 02400 Kirkkonummi
puh. 0400219107 0400219107
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kirkkonummi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kassaosasto
0400219107 0400219107
Martti Halmesmäki, Kauppias
0400 170 283 0400 170 283
martti.halmesmaki@k-rauta.fi
Johanna Heikkilä, Myymäläpäällikkö, Ostaja
0400 182 393 0400 182 393
johanna.heikkila@k-rauta.fi
Nico Sjöholm - Yritysmyynti ja Projektimyynti, Kuljetukset
0408094166 0408094166
nico.sjoholm@k-rauta.fi
Sebastian Palmroos - Rakennustarvike/LVI/Työväline
0405575875 0405575875
Sebastian.palmroos@k-rauta.fi
Tuija Tuovinen - Sisustus ja Kalustaminen, Remonttipalvelu ja asennukset
0400231484 0400231484
tuija.tuovinen@k-rauta.fi
Lisbet Helander - Sisustus ja Kalustaminen
0405575804 0405575804
lisbet.helander@k-rauta.fi
Robin Valtonen - Piha ja puutarha, Työväline
0405575908 0405575908
robin.valtonen@k-rauta.fi
Petra Aittamaa - Piha ja puutarha
0405037137 0405037137
petra.aittamaa@k-rauta.fi
Roger Österman - Yritysmyynti ja Projektimyynti
0403593951 0403593951
roger.osterman@k-rauta.fi
Sari Tolvanen - Tavaranvastaanotto ja logistiikka
0403564362 0403564362
sari.tolvanen@k-rauta.fi
Essi Niskakangas - Konttori
0403593949 0403593949
essi.niskakangas@k-rauta.fi