K-Rauta K-maatalous Kiuruvesi

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Topintie 1, 74700 Kiuruvesi
puh. 050 579 2226
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Kiuruvesi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Harri Heiskanen, kauppias
040 553 1557
harri.heiskanen@k-rauta.fi
Arto Heiskanen, kauppias
0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi
Maarit Ruotsalainen, kassa
050 579 2226
maarit.a.ruotsalainen@k-rauta.fi
Mervi Ruotsalainen, kassa, piha ja puutarha
050 579 2237
mervi.ruotsalainen@k-rauta.fi
Jari Kärkkäinen, rakennustarvike, LVI
050 579 2229
jari.karkkainen@k-rauta.fi
Eija Kärkkäinen, pienkoneet ja -tarvikkeet, työvälineet ja helat
050 579 2172
eija.karkkainen@k-rauta.fi
Ari Loppukaarre, sisustus
050 579 2232
ari.a.loppukaarre@k-rauta.fi
Anja Kolehmainen, sähkötarvikkeet ja suojaimet, talous- ja käyttötavarat
anja.kolehmainen@k-rauta.fi
Hannu Luttinen, maatila- ja tuotantotarvikkeet
050 579 2238
hannu.luttinen@k-maatalous.fi
Alpo Mämmi, maatalous- ja karjatalouskoneet
050 579 2233
alpo.mammi@k-maatalous.fi
Topi Tiikkainen, keittiö- ja kodin kalustaminen, sähkötyövälineet, asennus- ja suunnittelupalvelut
050 562 9085
topi.tiikkainen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, talomyynti
050 587 1985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Ari Hyvärinen, varasto
050 579 2236
maarit.a.ruotsalainen@k-rauta.fi
Matti Tiittanen, varasto
050 579 2235
maarit.a.ruotsalainen@k-rauta.fi
Raimo Ruotsalainen, sähkötyövälineet ja puutarhatyökoneet
050 579 2230
raimo.ruotsalainen@k-rauta.fi