K-Rauta Kokkola

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 12 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 12 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16

Yhteystiedot

Måttisenkatu 10, 67700 Kokkola
puh. 044 7230 826 044 7230 826
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kokkola Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Teemu Lenkola, kauppias
040 0290 921 040 0290 921
teemu.lenkola@k-rauta.fi
Sanna Lenkola, kauppias
041 4373 707 041 4373 707
sanna.lenkola@k-rauta.fi
Niko Kotanen, myymäläpäällikkö
040 037 7026 040 037 7026
niko.kotanen@k-rauta.fi
Kati Myllymäki, sisustus ja kodin kalustaminen
044 7230 836 044 7230 836
kati.myllymaki@k-rauta.fi
Miia Vuolukka, sisustus
0406590539 0406590539
miia.vuolukka@k-rauta.fi
Arja Ylikorpi, sisustus
0447230813 0447230813
arja.ylikorpi@k-rauta.fi
Tarja Junkkila, sisustus
0406590543 0406590543
tarja.junkkila@k-rauta.fi
Rami Hakala, sisustus
0406590545 0406590545
rami.hakala@k-rauta.fi
Toni Aarrekangas, Rakennustarvike & LVI
0406590540 0406590540
toni.aarrekangas@k-rauta.fi
Jari Pudas, Rakennustarvike & LVI
0400377025 0400377025
jari.pudas@k-rauta.fi
Mikko Tuura, Rakennustarvike & LVI
0406590535 0406590535
mikko.tuura@k-rauta.fi
Daniel Jensen, työväline & pienrauta
0447230842 0447230842
daniel.jensen@k-rauta.fi
Cristian Gummerus, työväline & pienrauta
0406590541 0406590541
cristian.gummerus@k-rauta.fi
Niina Jokela, puutarhamyymälä
044 7230 843 044 7230 843
niina.jokela@k-rauta.fi
Vesa Luoto, varasto
0447230849 0447230849
vesa.luoto@k-rauta.fi
Jussi Rovio, noutopiha
040 6590 534 040 6590 534
jussi.rovio@k-rauta.fi
Lars-Erik Häggblom, noutopiha
040 659 0544 040 659 0544
Ammattiasiakasmyynti
klo 7-16 klo 7-16
Juha Kerola, ammattiasiakasmyynti
044 7230 823 044 7230 823
juha.kerola@k-rauta.fi
Seppo Peuraharju, ammattiasiakasmyynti
040 0908 135 040 0908 135
seppo.peuraharju@k-rauta.fi
Tuomo Kuivaniemi, ammattiasiakasmyynti
044 723 0827 044 723 0827
tuomo.kuivaniemi@k-rauta.fi
Johan Holmbäck, ammattiasiakasmyynti
044 723 0837 044 723 0837
johan.holmback@k-rauta.fi
Monika Pesonen, tavaran vastaanotto
040 659 0537 040 659 0537
monika.pesonen@k-rauta.fi