K-Rauta Kokkola

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 12 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
12 - 16

Yhteystiedot

Måttisenkatu 10, 67700 Kokkola
puh. 044 7230 826
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kokkola Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Teemu Lenkola, kauppias
040 0290 921
teemu.lenkola@k-rauta.fi
Sanna Lenkola, kauppias
041 4373 707
sanna.lenkola@k-rauta.fi
Niko Kotanen, myymäläpäällikkö
040 037 7026
niko.kotanen@k-rauta.fi
Marika Niskanen, konttori
040 5814 366
marika.niskanen@k-rauta.fi
Lauri Köyhäjoki, rakennustarvike
044 7230 834
lauri.koyhajoki@k-rauta.fi
Kati Myllymäki, sisustus ja kodin kalustaminen
044 7230 836
kati.myllymaki@k-rauta.fi
Niina Jokela, puutarhamyymälä
044 7230 843
niina.jokela@k-rauta.fi
Aki Träsk, tavaran vastaanotto
044 7230 831
aki.trask@k-rauta.fi
Jussi Rovio, noutopiha
040 6590 534
jussi.rovio@k-rauta.fi
Lars-Erik Häggblom, noutopiha
040 659 0544
Ammattiasiakasmyynti
klo 7-16
Juha Kerola, ammattiasiakasmyynti
044 7230 823
juha.kerola@k-rauta.fi
Seppo Peuraharju, ammattiasiakasmyynti
040 0908 135
seppo.peuraharju@k-rauta.fi
Tuomo Kuivaniemi, ammattiasiakasmyynti
044 723 0827
tuomo.kuivaniemi@k-rauta.fi
Johan Holmbäck, ammattiasiakasmyynti
044 723 0837
johan.holmback@k-rauta.fi