K-Rauta Kotka

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko
7 - 19
Torstai
7 - 19
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
10 - 16

Yhteystiedot

Jumalniementie 5, 48600 Kotka
puh. 044 7900 900
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kotka Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Tero Holopainen, kauppias
0500 754 315
tero.holopainen@k-rauta.fi
Johanna Holopainen, kauppias
050 537 7355
johanna.holopainen@k-rauta.fi
Esa Virolainen, myymäläpäällikkö
044 779 6062
esa.virolainen@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
044 443 0021
sisustusosasto.kotka@k-rauta.fi
Rakennustarvike ja LVI
044 443 0020
rakennustarvike.kotka@k-rauta.fi
Työvälineet, piha ja puutarha, valaistus ja sähkötarvikkeet
044 443 0022
tyovalineosasto.kotka@k-rauta.fi
Ursula Nurminen, keittiö- ja kalustemyynti
044 779 6051
ursula.nurminen@k-rauta.fi
Jari Suomalainen, talomyynti
044 779 6070
jari.suomalainen@k-rauta.fi
Pro Center
044 443 0023
yritysmyynti.kotka@k-rauta.fi
Pauli Riihelä, Pro Center
044 779 6060
pauli.riihela@k-rauta.fi
Mika Vikman, Pro Center
044 779 6054
mika.vikman@k-rauta.fi
Noutopiha
044 443 0024
logistiikka.kotka@k-rauta.fi
Tavaran vastaanotto
044 779 6066
logistiikka.kotka@k-rauta.fi
Verkkokauppatilauksiin liittyvät tiedustelut:
verkkokauppa.kotka@k-rauta.fi
Konttori, asiakastilit, tilinavaukset ja laskutus
044 443 0025
kotka@k-rauta.fi