K-Rauta Kuopio

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Leväsentie 2, 70700 Kuopio
puh. 044 763 0300 044 763 0300
fax (017) 282 0588 • Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kuopio Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Olli Naumanen, Kauppias
050 3206 109 050 3206 109
olli.naumanen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
050 5871 985 050 5871 985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Rakennustarvike/Työväline
044 7630 350 044 7630 350
Jarno Pasanen, Rakentajapalvelu
050 4330 141 050 4330 141
jarno.pasanen@k-rauta.fi
Sisustus ja kodinkalustaminen
044 7630 360 044 7630 360
Sabine waissi, Sisustussuunnittelu
050 521 6467 050 521 6467
sabine.waissi@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
050 5693 931 050 5693 931
Varasto
044 7630 340 044 7630 340
Pertti Tuovinen, Yritysmyynti/Rakennustarvike
040 0578 524 040 0578 524
pertti.tuovinen@k-rauta.fi
Tero Hallikainen, Yritysmyynti/Rakennustarvike
040 7799 717 040 7799 717
tero.hallikainen@k-rauta.fi
Ville Juntunen, Yritysmyynti/Rakennustarvike
044 7630 390 044 7630 390
ville.juntunen@k-rauta.fi
Antti Sutinen, Yritysmyynti/Sisustus
040 7799 529 040 7799 529
antti.sutinen@k-rauta.fi
Esko Paasisalo, Yritysmyynti/Sisustus
040 7799 528 040 7799 528
esko.paasisalo@k-rauta.fi
Heidi Houtsonen, Yritysmyynti/Sisustus
050 4630 330 050 4630 330
heidi.houtsonen@k-rauta.fi
Verkkolaskutusosoite Kauko E. Naumanen Oy K-rauta Kuopio verkkolaskutusosoite: 003720211913 välittäjän tunnus: 003708599126 Operaattori: Liaison Technologies
Paperiset laskut Kauko E. Naumanen Oy K-rauta Kuopio PL 126 40011 Heeros Palvelut