K-Rauta Kuopio

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 16
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Leväsentie 2, 70700 Kuopio
puh. 044 763 0300 044 763 0300
fax (017) 282 0588 • Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kuopio Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Olli Naumanen, Kauppias
050 3206 109 050 3206 109
olli.naumanen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
050 5871 985 050 5871 985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Rakennustarvike/Työväline
044 7630 350 044 7630 350
Arto Kontkanen, Rakentajapalvelu
044 7630 324 044 7630 324
arto.kontkanen@k-rauta.fi
Sisustus ja kodinkalustaminen
044 7630 360 044 7630 360
Outi Rehnberg, Sisustussuunnittelu
044 7630 345 044 7630 345
outi.rehnberg@k-rauta.fi
Yritysmyynti
044 7630 330 044 7630 330
Tero Hallikainen, Yritysmyynti/Rakennustarvike
040 7799 717 040 7799 717
tero.hallikainen@k-rauta.fi
Ville Juntunen, Yritysmyynti/Rakennustarvike
044 7630 390 044 7630 390
ville.juntunen@k-rauta.fi
Jarno Pasanen, Yritysmyynti/Rakentajapalvelu
050 4330 141 050 4330 141
jarno.pasanen@k-rauta.fi
Antti Sutinen, Yritysmyynti/Sisustus
040 7799 529 040 7799 529
antti.sutinen@k-rauta.fi
Esko Paasisalo, Yritysmyynti/Sisustus
040 7799 528 040 7799 528
esko.paasisalo@k-rauta.fi
Olli Hilpinen, Yritysmyynti
050 4630 330 050 4630 330
olli.hilpinen@k-rauta.fi
Kai Oinonen, Yritysmyynti
044 7630 378 044 7630 378
kai.oinonen@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
044 7630 386 044 7630 386
Noutovarasto
044 7630 340 044 7630 340
Hanna Savolainen, Myymäläpäällikkö
044 7630 388
hanna.savolainen@k-rauta.fi
Verkkolaskutusosoite Kauko E. Naumanen Oy K-rauta Kuopio verkkolaskutusosoite: 003720211913100 välittäjän tunnus: 003708599126 Operaattori: Liaison Technologies