K-Rauta Laune

K-Rauta Laune

Yhteystiedot

Pohjoinen Liipolankatu 3, 15500 Lahti
puh. (03) 85 700
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-20
9-17
12-16

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Veijo Julkunen, diplomikauppias
044-7570 344
veijo.julkunen@k-rauta.fi
Niina Julkunen, kauppias
(03) 85 700
niina.julkunen@k-rauta.fi
Toni Tamminen, myymäläpäällikkö
044-7570 332
toni.tamminen@k-rauta.fi
Erkka Huttunen, rakennustarvike, LVI ja työväline, osastopäällikkö
044-7570 336
erkka.huttunen@k-rauta.fi
Risto Kallio, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 334
risto.kallio@k-rauta.fi
Kari Mäkelä, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 337
kari.makela@k-rauta.fi
Jarno Laaksonen, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 331
jarno.laaksonen@k-rauta.fi
Seppo Hakala, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 369
seppo.hakala@k-rauta.fi
Jukka Pyykkö, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 339
jukka.pyykko@k-rauta.fi
Petri Säisänen, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 363
petri.saisanen@k-rauta.fi
Pauli Mönkkönen, talomyynti
044-7570 335
pauli.monkkonen@k-rauta.fi
Marika Kerttula, sisustus ja kodin kalustaminen, osastopäällikkö
044-7570 349
marika.kerttula@k-rauta.fi
Timo Aalto, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 343
timo.aalto@k-rauta.fi
Satu Juntunen, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 270
satu.juntunen@k-rauta.fi
Lari Liukkonen, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 222
lari.liukkonen@k-rauta.fi
Jenni Laakso, keittiömyynti
044-7570 338
jenni.laakso@k-rauta.fi
Satu Vesanto, keittiömyynti
044-7570 256
satu.vesanto@k-rauta.fi
Anni Uusitalo, piha ja puutarha, osastopäällikkö
044-7570 355
anni.uusitalo@k-rauta.fi
Riitta Kemppi, piha ja puutarha
044-7570 241
Ismo Ajanki, ammattiasiakasmyynti, myyntipäällikkö
044-7570 333
ismo.ajanki@k-rauta.fi
Pasi Hautala, ammattiasiakasmyynti
044-7570 341
pasi.hautala@k-rauta.fi
Nita Heikkilä, ammattiasiakasmyynti
044-7570 327
nita.heikkila@k-rauta.fi
Petri Julkunen, ammattiasiakasmyynti
044-7570362
petri.julkunen@k-rauta.fi
Jyri Simpanen, ammattiasiakasmyynti
044-7570 348
jyri.simpanen@k-rauta.fi
Jari Uusitalo, ulkomyymälä, logistiikkapäällikkö
044-7570 356
jari.uusitalo@k-rauta.fi
Marjo Perenius, laskutus ja myyntireskontra
044-7570 202
marjo.perenius@k-rauta.fi
Linnea Tuominen, konttori
044-7570 324
linnea.tuominen@k-rauta.fi