K-Rauta Lielahti

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko
7 - 19
Torstai
7 - 19
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
11 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko
7 - 19
Torstai
7 - 19
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
11 - 16

Yhteystiedot

Turvesuonkatu 10, 33400 Tampere
puh. 010 5380 300 010 5380 300
Puhelut 010-alkuisiin numeroihin lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (SIS. ALV 24%), matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (SIS. ALV 24%). Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lielahti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kuluttajamyynti
01053 80310 01053 80310
Elonheimo-Hietala Sanna, Kauppias
050 306 4153
sanna.elonheimo-hietala@k-rauta.fi
Juuso Elonheimo, Kauppias
041 507 2669 041 507 2669
juuso.elonheimo@k-rauta.fi
Veli-Pekka Palonen, Yritysmyynti
050 575 6513 050 575 6513
veli-pekka.palonen@k-rauta.fi
Ilari Apajainen, projekti-ja ammattiasiakas myynti
050-9119065 050-9119065
ilari.apajainen@k-rauta.fi
Juha Ristolainen, Myyntipäällikkö,  kuluttajamyynti
050 9115626 050 9115626
juha.ristolainen@k-rauta.fi
Anne Riihonen sisustusmyynti- ja neuvonta
050-9115947 050-9115947
anne.riihonen@k-rauta.fi
Jukka Vestberg, kuluttajamyynti sisustus
050-9119632 050-9119632
jukka.vestberg@k-rauta.fi
Tero Hulkkonen, rakennustarvike ja LVI
050-5935614 050-5935614
tero.hulkkonen@k-rauta.fi
Toni Huhta, kuluttajamyynti
050-9118487 050-9118487
toni.huhta@k-rauta.fi
Pekka Malkasilta, kuluttajamyynti
050-9116201 050-9116201
pekka.malkasilta@k-rauta.fi
Raija Jalaskoski, kuluttajamyynti sisustus
050-9119741 050-9119741
raija.jalaskoski@k-rauta.fi
Jukka-Pekka Ruopio, Petra-keittiöt
050 569 8870 050 569 8870
jukka-pekka.ruopio@petrakeittiot.fi
Perttu Salmesvuori, Talomyynti
040 5388071 040 5388071
perttu.salmesvuori@k-rauta.fi
Logistiikka ja tavaran vastaanotto, ostaja Joni Kainulainen
050-4385461 050-4385461
logistiikka.lielahti@k-rauta.fi
Puustinen Katri, Tilinavaukset ja laskutus
040-5960447 040-5960447
katri.puustinen@k-rauta.fi