K-Rauta Lohja

K-Rauta Lohja

Yhteystiedot

Ojamonharjuntie 86, 08200 Lohja
puh. (019) 357 511
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. Fax: (019) 386 208

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-19
9-16
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jyri Metsälä, kauppias
044 9893072
jyri.metsala@k-rauta.fi
Tuija Alén, sisustus
044 3575 125
tuija.alen@k-rauta.fi
Johanna Munde, sisustus
044 3575 125
johanna.munde@k-rauta.fi
Anne Kuparinen, sisustus
044 3575 129
anne.kuparinen@k-rauta.fi
Tommi Parviainen, sisustus
044 3575 131
tommi.parviainen@k-rauta.fi
Sami Silventoinen, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 120
sami.silventoinen@k-rauta.fi
Nea Harjukari, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 144
nea.harjukari@k-rauta.fi
Jukka Lind, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 126
jukka.lind@k-rauta.fi
Aapo Nuorala, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
0443575146
aapo.nuorala@k-rauta.fi
Mika Penttinen, yritysmyynti
044 7914883
mika.penttinen@k-rauta.fi
Ari Pakarinen, yritysmyynti
044 3575 122
ari.pakarinen@k-rauta.fi
Jyri Metsälä, yritysmyynti
044 989 3072
jyri.metsala@k-rauta.fi