K-Rauta Lohja

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
9 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu
1.5 (Vappu)
9 - 16

Yhteystiedot

Ojamonharjuntie 86, 08200 Lohja
puh. (019) 357 511 (019) 357 511
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. Fax: (019) 386 208
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lohja Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jyri Metsälä, kauppias
044 9893072 044 9893072
jyri.metsala@k-rauta.fi
Tuija Alén, sisustus, remonttimyynti/asennuspalvelu
044 3575 125 044 3575 125
tuija.alen@k-rauta.fi
Anne Kuparinen, sisustus ja puutarha
044 3575 129 044 3575 129
anne.kuparinen@k-rauta.fi
Tommi Parviainen, sisustus
044 3575 131 044 3575 131
tommi.parviainen@k-rauta.fi
Jenna Westman, sisustus
044 240 2880 044 240 2880
jenna.westman@k-rauta.fi
Johanna Munde, keittiömyynti, rakennustarvikkeet ja työvälineet
044 3575 145 044 3575 145
johanna.munde@k-rauta.fi
Sami Silventoinen, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 120 044 3575 120
sami.silventoinen@k-rauta.fi
Nea Harjukari, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 144 044 3575 144
nea.harjukari@k-rauta.fi
Ari Pakarinen, yritysmyynti
044 3575 122 044 3575 122
ari.pakarinen@k-rauta.fi
Juhani Karvinen, yritysmyynti, projektimyynti
044 357 5146 044 357 5146
juhani.karvinen@k-rauta.fi