K-Rauta Lohja

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Ojamonharjuntie 86, 08200 Lohja
puh. (019) 357 511 (019) 357 511
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. Fax: (019) 386 208
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lohja Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jyri Metsälä, kauppias
044 9893072 044 9893072
jyri.metsala@k-rauta.fi
Tuija Alén, sisustus
044 3575 125 044 3575 125
tuija.alen@k-rauta.fi
Johanna Munde, sisustus
044 3575 125 044 3575 125
johanna.munde@k-rauta.fi
Anne Kuparinen, sisustus
044 3575 129 044 3575 129
anne.kuparinen@k-rauta.fi
Tommi Parviainen, sisustus
044 3575 131 044 3575 131
tommi.parviainen@k-rauta.fi
Sami Silventoinen, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 120 044 3575 120
sami.silventoinen@k-rauta.fi
Nea Harjukari, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 144 044 3575 144
nea.harjukari@k-rauta.fi
Jukka Lind, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
044 3575 126 044 3575 126
jukka.lind@k-rauta.fi
Juhani Karvinen, työväline, pienrauta ja rakennustarvike
0443575123 0443575123
juhani.karvinen@k-rauta.fi
Ari Pakarinen, yritysmyynti
044 3575 122 044 3575 122
ari.pakarinen@k-rauta.fi
Jyri Metsälä, yritysmyynti
044 989 3072 044 989 3072
jyri.metsala@k-rauta.fi
Talomyynti, Kalevi Rantalaiho
045 113 4998 045 113 4998
kalevi.rantalaiho@k-rauta.fi