K-Rauta Mänttä

K-Rauta Mänttä

Kivirauta Oy

Yhteystiedot

Isonnevantie 2, 35800 Mänttä
puh. (03) 474 5600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
9.00 - 17.00
9.00 - 14.00
Suljettu

 

 

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petri Kivinen, kauppias
050 554 9782
petri.kivinen@k-rauta.fi
Teija Kivinen, kauppias/konttori
050 570 2625
teija.kivinen@k-rauta.fi
Mihail Siilasvuo, Myymäläpäällikkö; Rakennustarvike/LVI/Yritysmyynti
044 797 7501
mihail.siilasvuo@k-rauta.fi
Janne Kallioniemi, Rakennustarvike/LVI
044 797 7510
janne.kallioniemi@k-rauta.fi
Markus Melanen, Sisustus ja kodin kalustaminen
044 797 7508
markus.melanen@k-rauta.fi
Ari Keski-Loppi, Työväline
044 797 7506
ari.keski-loppi@k-rauta.fi
Katri Vuorenmaa, Pienrauta ja työvaatteet
044 797 7503
katri.vuorenmaa@k-rauta.fi
Pia Leponiemi, Piha ja puutarha, hevostarvike
044 797 7505
pia.leponiemi@k-rauta.fi
Tuija Lipponen, Konttori
044 797 7502
tuija.i.lipponen@k-rauta.fi
Esko Linder, Noutopiha
044 797 7511
Suvi Koski, Noutopiha
044 7977 500