K-Rauta Mänttä

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
9 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
Suljettu
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Kivirauta Oy

Yhteystiedot

Isonnevantie 2, 35800 Mänttä
puh. (03) 474 5600 (03) 474 5600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Mänttä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petri Kivinen, kauppias
050 554 9782 050 554 9782
petri.kivinen@k-rauta.fi
Teija Kivinen, kauppias/konttori
050 570 2625 050 570 2625
teija.kivinen@k-rauta.fi
Mihail Siilasvuo, Myymäläpäällikkö; Rakennustarvike/LVI/Yritysmyynti
044 797 7501 044 797 7501
mihail.siilasvuo@k-rauta.fi
Janne Kallioniemi, Rakennustarvike/LVI
044 797 7510 044 797 7510
janne.kallioniemi@k-rauta.fi
Markus Melanen, Sisustus ja kodin kalustaminen
044 797 7508 044 797 7508
markus.melanen@k-rauta.fi
Ari Keski-Loppi, Työväline
044 797 7506 044 797 7506
ari.keski-loppi@k-rauta.fi
Katri Vuorenmaa, Pienrauta ja työvaatteet
044 797 7503 044 797 7503
katri.vuorenmaa@k-rauta.fi
Pia Leponiemi, Piha ja puutarha, hevostarvike
044 797 7505 044 797 7505
pia.leponiemi@k-rauta.fi
Tuija Lipponen, Konttori
044 797 7502 044 797 7502
tuija.i.lipponen@k-rauta.fi
Esko Linder, Noutopiha
044 797 7511 044 797 7511
Suvi Koski, Noutopiha
044 7977 500 044 7977 500